Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie z Katarzyną Dowbor. "Mamo! Od 18 lat jesteś w moim życiu..."

Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie zdjęcie z Katarzyną Dowbor. Aktorka złożyła jej życzenia z okazji Dnia Matki. Wyznała, że od 18 lat traktuje ją właśnie w ten sposób, a obie kobiety łączy bardzo silna więź. Fani nie kryli wzruszenia, Katarzyna Dowbor odpowiedziała na post.

Joanna Koroniewska opublikowała zdjęcie z Katarzyną Dowbor. We wzruszającym poście na Instagramie podziękowała jej m.in za to, że od 18 lat pełni rolę jej...mamy. Aktorka nie ukrywała nigdy faktu, że ma dobry kontakt z teściową, jednak to wyznanie szczególnie zwróciło uwagę fanów. Biologiczna matka Joanny Koroniewskiej niestety odeszła wiele lat temu, kiedy młoda aktorka rozpoczynała swoją karierę. Dziś ma wsparcie rodzicielki swojego męża Macieja Dowbora i widać, że obie panie łączy prawdziwa więź matki z córką. 

Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli udział w proteście przeciwko wyrokowi Trybunału Konstytucyjnego

Joanna Koroniewska do Katarzyny Dowbor: "Cieszę się, że mogę nazywać Cię Mamą"

Joanna Koroniewska opublikowała na Instagramie zdjęcie z okazji Dnia Matki. To fotografia z przed wielu lat, która przedstawia ją, oraz Katarzynę Dowbor. Aktorka podziękowała jej za to, że może nazywać ją mamą od 18 lat. Zdradziła, że popularna prezenterka, a prywatnie jej teściowa, jest dla niej wielką inspiracją. Napisała, że podziwia jej cechy charakteru i jest bardzo szczęśliwa z tego, że może mieć w niej oparcie. Dodała, że dzięki niej ma co jeść i gdzie spać. Fani nie kryli wzruszenia.

 
Od 18 lat jesteś w moim życiu i od 18 lat zawdzięczam Ci tak wiele!!
To dzięki Tobie mam z kim i gdzie spać, dzięki Tobie mam co jeść, dzięki Tobie MAMO mam już tyle!!!

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor Maciej Dowbor pokazał pomysł jednej z jego fanek: Zgadnijcie kto jest kim

cieszę się, że w moim życiu spotkałam takiego inspirującego, barwnego ptaka, piękna Kobietę o niezwykłym poczuciu humoru i dystansie! 
Cieszę się, że mogę nazywać Cię Mamą

-napisała Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z mężem sprzed lat. Jak się zmienili? (zdjęcie ilustracyjne) Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie z mężem sprzed lat. Jak się zmienili? "Pan Maciek przy Pani osiwiał"

Joanna Koroniewska podziękowała Katarzynie Dowbor za rolę mamy. Fani wzruszeni

Joanna Koroniewska podziękowała Katarzynie Dowbor w wyjątkowy sposób. Nie da się ukryć, że są to słowa pełne miłości i wdzięczności do teściowej. Fani także byli zachwyceni i postanowili skomentować tą wyjątkową laurkę, którą aktorka zamieściła na Instagramie. 

Dobrze jest mieć przy sobie taką osobę, nadrabia za dwie mamy
Pięknie napisane!!!!

Joanna Koroniewska podziękowała Katarzynie Dowbor. Zażartowała też z magazynów plotkarskich

Joanna Koroniewska oprócz zdjęcia sprzed lat, na którym pozuje ze swoją teściową, zamieściła też zabawne publikacje z internetowej prasy. Nagłówki magazynów plotkarskich wielokrotnie sugerowały problemy w małżeństwie Dowborów, ale również takie rewelacje, jak spłacanie kredytu Dowborów przez samą teściową. Aktorka umieściła na Instagramie screeny poszczególnych tytułów, w ten sposób dodając zabawnego akcentu do całej publikacji. Katarzyna Dowbor postanowiła skomentować te "doniesienia" równie zabawnym postem na swoim profilu. 

Te dzieci... jak ich nie kochać!  I jeszcze pewnie będę musiała za @maciej_dowbor i @joannakoroniewska spłacić jakiś kredyt!

-napisała.

 

Przyznajemy, że bardzo miło jest obserwować tak głęboką więź teściowej z synową i życzymy im jeszcze wielu lat tej harmonijnej i wzruszającej relacji, której wiele kobiet może im pozazdrościć. 

Więcej o: