Agnieszka Kaczorowska ujawniła imię drugiej córki. Fani są zachwyceni wyborem

Agnieszka Kaczorowska jest obecnie w drugiej ciąży. Niedługo na świat przyjdzie jej druga córka, której imię zdradziła na swoim Instagramie. Pojawiła się lawina ciepłych słów ze strony fanów pod wzruszającym postem z okazji Dnia Matki.

Znana tancerka, aktorka i prezenterka telewizyjna wraz z mężem Maciejem Pelą, spodziewają się drugiego dziecka. Fani długo czekali na informację dotyczącą wyboru imienia dla córki. Agnieszka Kaczorowska podzieliła się tą radosną nowiną z okazji Dnia Matki. Jakie imię wybrali szczęśliwi rodzice?

Zobacz wideo Na co Agnieszka Kaczorowska miała fazę w pierwszej ciąży? [Koło Plotka]

Agnieszka Kaczorowska wybrała imię dla drugiej córki

Para powitała na świecie swoje pierwsze dziecko w 2019 roku. Maleńka Emilia razem z rodzicami wyczekuje siostry. Pierwsza córka Agnieszki Kaczorowskiej i Macieja Peli skończy w lipcu 2 lata. Wszyscy członkowie rodziny nie mogą się doczekać, kiedy będą w komplecie. Na swoim Instagramie celebrytka zdradziła imię drugiej córki:

#JestemMamą Emisi i #BędęMamą Gabrysi

Fani Agnieszki Kaczorowskiej są zachwyceni. Pod postem zasypali znaną tancerkę lawiną pozytywnych komentarzy, wśród których są historie z życia innych mam. Gwiazda podkreśliła swoje zadowolenie z tej roli i złożyła wszystkim mamom wzruszające życzenia. Agnieszka Kaczorowska skupia się przede wszystkim na mocy płynącej z miłości i wdzięczności oraz dobrej komunikacji z dzieckiem, która umożliwia między innymi odczytanie jego emocji. Pamiętajmy, że za każdą z nich stoi potrzeba, której nie należy lekceważyć. 

 

Coroczny przegląd. Jakie badania powinny wykonywać kobiety w różnym wieku (zdjęcie ilustracyjne) Coroczny przegląd. Jakie badania powinny wykonywać kobiety w różnym wieku

Agnieszka Kaczorowska w cyklu "Będę mamą" porusza temat porodu w wodzie

Podczas pierwszej ciąży aktorka zdecydowała się na tworzenie treści o tematyce parentingowej. Materiały są dedykowane przyszłym jak i bardziej doświadczonym rodzicom. Filmy zamieszcza na platformie YouTube. Występują w nich specjaliści z różnych dziedzin. Najnowszy odcinek cyklu "Będę mamą" dotyczy porodu w wodzie, ale na kanale znajdziemy również materiały poświęcone pielęgnacji, wyprawce malucha, sensoryce oraz karmieniu. Agnieszka Kaczorowska przywiązuje dużą wagę do sposobu odżywiania podczas ciąży i po porodzie. Na kanale celebrytki znajdziemy również starsze materiały z pokazów tanecznych oraz treści motywacyjne. Z pewnością przyszłe i obecne mamy, które dbają o rozwój osobisty i przedsiębiorczość, znajdą treści dla siebie.

 

Julia Wieniawa Julia Wieniawa w najmodniejszych klapkach tego sezonu. Wiemy, gdzie je kupić

Więcej o: