Margaret trenuje jogę na tarasie. Fani zachwyceni jej naturalnym lookiem bez makijażu

Margaret opublikowała zdjęcie na Instagramie. Piosenkarka trenuje jogę na tarasie swojego domu. Gwiazda mieszka w lesie i chętnie korzysta z uroków natury. Fani zwrócili uwagę na jej naturalny look. Celebrytka pozuje bez makijażu i zachwyca idealną cerą.

Margaret dodała na Instagramie zdjęcie ze swojej posiadłości w lesie. Artystka już jakiś czas temu pokazała, że mieszka z dala od miasta i ceni sobie spokój w otoczeniu natury, u boku partnera. Piosenkarka nagrała również teledysk do piosenki "Reksiu", w którym szczegółowo pokazuje miejsce, w którym żyje. Teraz zapozowała na tarasie, trenując jogę. Fani byli zachwyceni jej zdrowym, naturalnym wyglądem bez makijażu.

Zobacz wideo O co chodzi w słynnej aferze z wygładzonym nosem Gosi Andrzejewicz? Piosenkarka wyjaśnia

Margaret uprawia jogę na tarasie. "Joga, woda, las, taras"

Margaret opublikowała zdjęcie, na którym w sportowym stroju trenuje jogę. Artystka podpisała je słowami "joga, woda, las, taras". Piosenkarka na zdjęciu nie ma makijażu, co zwróciło uwagę internautów. Obserwatorzy gwiazdy wyrazili uznanie dla jej gładkiej cery i...idealnych brwi. 

Piękna, taka naturalna!
Ale cudne brewki! Idealne
Piękna dziewczyna!

-komentowali

Natalia Kukulska pokazała 16-letnią córkę. 'Bardzo podobna do babci Ani' Natalia Kukulska pokazała 16-letnią córkę. "Bardzo podobna do babci Ani"

 

Margaret w sportowym stroju trenuje jogę. Fani odnieśli się do tekstu piosenki wokalistki

Margaret pokazała, że trenuje jogę. Fani w swoich komentarzach nawiązali do piosenki pt. 
"Reksiu" z najnowszej płyty wokalistki. W teledysku gwiazda występuje właśnie na terenie swojego domku w lesie. Margaret w tym utworze śpiewa m.in o tym, że "robi formę bez dresów" i "rozciąga się jak stepy Azji". Fani żartobliwie napisali:

Rozciagasz sie jak stepy Azji?
Miała być forma bez dresów!

Niestety, piosenkarka nie odpowiedziała na komentarze.

Natalia Kukulska Natalia Kukulska w bardzo zmysłowej i śmiałej stylizacji. W tak odważnym wydaniu dawno jej nie widzieliśmy

Margaret uprawia jogę. Jakie są ulubione sporty gwiazd?

Nie tylko Margaret uprawia jogę. To w ostatnim czasie jeden z ulubionych sportów gwiazd, a także świetny sposób na relaks. Do jej trenowania zachęca m.in Julia Wieniawa, kolorowymi motywami na swoich T-shirtach autorskiej marki. Jogę trenuje też m.in Marta Wierzbicka, Małgorzata Rozenek, Doda, czy Lara Gessler. Wśród popularnych sportów gwiazd znalazł się także Pole Dance, którego efektami może pochwalić się m.in Anna Wendzikowska. Który sport wybieracie?

Więcej o: