Małgorzata Rozenek-Majdan w zjawiskowej marynarce. To prezent od syna! "Zdolna bestia"

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyciła na Instagramie modną marynarką o kwiatowym wzorze. Okazuje się, że ten projekt jest autorstwa jej syna Stanisława, który podarował jej tę marynarkę z okazji Dnia Mamy. - Wow, naprawdę piękna marynarka, zdolny chłopak - piszą internautki.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów. Na swoim profilu regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia w postaci zdjęć oraz filmików. Aktualnie, wraz z całą rodziną, Małgorzata Rozenek-Majdan przebywa w Meksyku, a relacją z wyjazdu dzieli się na instagramowym profilu. Ostatnio, żona Radosława Majdana pochwaliła się w sieci prezentami, które dostała od synów z okazji Dnia Mamy.

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek dostała prezent od syna. Zaprojektował dla niej marynarkę

Małgorzata Rozenek-Majdan w zjawiskowej marynarce, którą zrobił jej syn. Internautki zachwycone: "Zdolna bestia"

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała na instagramowym profilu zdjęcie, na którym zapozowała w modnej marynarce z tkaniny o kwiatowym princie, która zachwyciła internautki. Okazuje się, że to prezent od starszego syna Stanisława, który sam uszył ją dla swojej mamy.

- Dla każdej Mamy nie ma lepszego prezentu niż szczęśliwe i samorealizujące się dzieci <3 jestem dumna z siebie, że jako Mama pozwalam moim synom gonić swoje marzenia. Mam na sobie marynarkę projektu i wykonania @s_rozenek który artystycznie realizuje się na wielu polach <3 Tadeusz wręczył mi przepiękny bukiet z lokalnych kwiatów, a Henio najsłodszego buziaka <3 Jestem przeszczęśliwa - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan pod opublikowanym postem.

 

Pod zdjęciami pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych marynarką internautek:

Wow, naprawdę piękna marynarka, zdolny chłopak
Ta marynarka jest fantastyczna
Piękne kolory, zdolna bestia z tego Stanisława
Wow <3 Jest boska 
Piękna marynarka! Gratulacje dla Syna
WOW, niesamowite! Marynarka piękna, naprawdę chłopak ma talent!

- czytamy.

Więcej o: