Małgorzata Rozenek-Majdan w jeansowych spodenkach z Bershki za mniej niż 100 zł. "Boskie nogi"

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyciła na Instagramie swoją stylizacją. Gwiazda poztawiła na basicowy t-shirt oraz modne jeansowe szorty. Okazuje się, że modne spodenki pochodzą z popularnej sieciówki Bershka i kosztują mniej niż 100 zł. - Lubię tę "młodzieżową" stylizację u Pani. Tak piękne nogi trzeba pokazywać - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów. Na swoim profilu regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia w postaci zdjęć oraz filmików. Aktualnie, Małgorzata Rozenek wraz z całą rodziną przebywa w Meksyku, a relacją z wyjazdu dzieli się na swoim instagramowym profilu. Nie da się ukryć, że dla wielu obserwatorek, Małgosia jest ogromną modową inspiracją, a pod publikowanymi przez nią zdjęciami często pojawiają się pytania o poszczególne elementy garderoby, w których pokazuje się żona Radosława Majdana.

Julia Wieniawa Julia Wieniawa w najmodniejszych klapkach tego sezonu. Wiemy, gdzie je kupić

Małgorzata Rozenek-Majdan w jeansowych spodenkach z Bershki za mniej niż 100 zł. To prawdziwy hit na lato!

Małgorzata Rozenek podzieliła się z obserwatorkami oraz obserwatorami na Instagramie kolejnymi kadrami z egzotycznego wyjazdu, na których zachwyciła swoją stylizacją. Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła na ponadczasowe szorty i klasyczny t-shirt, a do tego dobrała klapki, torebkę oraz modne okulary. Największą furorę zrobiły jednak jeansowe spodenki, które jak się okazało pochodzą z nowej kolekcji popularnej sieciówki Bershka. Jeansowe spódnicospodenki z postrzępionym brzegiem dostępne są w sklepie internetowym w rozmiarach od 32 do 44 i kosztują 99,90 zł.

Małgorzata Socha w ultra modnej sukience za mniej niż 90 zł. Wiemy, gdzie można ją kupić (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Socha w ultra modnej sukience za mniej niż 90 zł. Wiemy, gdzie można ją kupić

 

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy oraz komplementów w kierunku Małgorzaty Rozenek-Majdan, a także jej stylizacji:

Boskie nogi
O kurczę jakie nogi 
Służą Pani letnie dni Pani Małgosiu :) Lubię tę "młodzieżową" stylizację u Pani. Tak piękne nogi trzeba pokazywać
Ma Pani boskie nogi
Super szorty potwierdzam, mam takie same <3
Jak nastolatka, po prostu pięknie
Super stylowo
Świetne szorty
Super figura to i stylówka super

- czytamy pod opublikowanymi zdjęciami.

Więcej o: