Katarzyna Niezgoda zdradziła swój sposób na podjadanie. Schudła już 30 kg

Katarzyna Niezgoda przeszła w ostatnich latach metamorfozę. Dzięki zmianie nawyków żywieniowych udało jej się zrzucić aż 30 kilogramów. Wcześniej jednym z największych dietetycznych grzechów Niezgody było podjadanie. Jak udało jej się przezwyciężyć ten nawyk?

Katarzyna Niezgoda to ekonomistka z zawodu, z wykształcenia prawniczka. Rozpoznawalność zdobyła dzięki trwającemu ponad dekadę związkowi z Tomaszem Kammelem, który zakończył się w 2015 roku.

Zobacz wideo

Katarzyna Niezgoda przeszła metamorfozę 

Na najnowszych zdjęciach, które Niezgoda publikuje na Instagramie, widzimy, że w ostatnim czasie bizneswoman przeszła ogromną metamorfozę. Jak udało jej się to osiągnąć? Jak wyznała w jednym z wywiadów, którego udzieliła magazynowi "Viva", przez lata prowadziła bardzo niezdrowy tryb życia. Wpłynęły na to między innymi stres, siedząca praca oraz częste podjadanie. - Ważyłam wtedy chyba około stu dwudziestu kilogramów i wreszcie moja przyjaciółka zdobyła się na odwagę, mówiąc mi dosadnie, że powinnam coś ze sobą zrobić. A ja byłam zajęta wówczas całym światem i pracą - wspomina.

 

Katarzyna Niezgoda zdradziła swój sposób na podjadanie

W pewnym momencie Niezgoda zdecydowała się na restrykcyjną dietę. Dzięki zmianie nawyków udało jej się zrzucić aż 30 kilogramów. Ze swojego jadłospisu wykluczyła między innymi słodycze, chleb, gluten oraz mięso. Wcześniej jednym z największych dietetycznych grzechów Niezgody było podjadanie. Jak udało jej się przezwyciężyć ten nawyk? - Gdy czuję, że jestem na krawędzi, wymyślam sobie różne zajęcia, sprzątam, prasuję, idę ćwiczyć. Byle tylko nie myśleć o jedzeniu. Bo im mniej ważę, tym więcej mam energii, a to jest bezcenne - wyjaśniła.

 
 

Katarzyna Niezgoda jest absolwentką prawa na Uniwersytecie Warszawskim. W 1992 roku rozpoczęła pracę w kancelarii prawniczej w Warszawie, jednak niedługo potem rozpoczęła pracę w banku. Na swoim koncie ma między innymi stanowisko Wiceprezesa Zarządu Banku BPH oraz stanowisko Członka Zarządu Banku PKO S.A. W 2009 roku Katarzyna Niezgoda zajęła 11 miejsce na liście najbardziej wpływowych polek według rankingu Forbes.

Może cię także zainteresować:

Więcej o: