Księżna Kate przejęła jedną z ról Filipa? Zdaniem ekspertki doskonale się w niej sprawdza

Królewska ekspertka wypowiedziała się na temat roli, jaką teraz w odgrywa księżna Kate. Jej zdaniem, żona księcia Williama stała się w ostatnim czasie spoiwem w rodzinnych sporach. Co ciekawe, wcześniej taką rolę odgrywał książę Filip.

Życie brytyjskiej rodziny królewskiej wzbudza ogromne zainteresowanie na całym świecie. W ostatnim czasie ogromne poruszenie wywołała śmierć księcia Filipa. W połowie lutego w mediach zaczęły pojawiać się informacje o złym stanie zdrowia męża królowej Elżbiety II. Wówczas 99-latek trafił do szpitala, w którym przeszedł operację serca, a w połowie marca po udanym zabiegu, wrócił do domu. Niestety książę zmarł nad ranem w piątek 9 kwietnia w zamku Windsor. Pogrzeb księcia Edynburga odbył się w sobotę 17 kwietnia 2021 roku.

Zobacz wideo

Nowa rola Kate Middleton

Od tego czasu w mediach na całym świecie przypominane są różne wydarzenia z życia rodziny królewskiej, a także ciekawostki na temat jej członków. Dotyczą one między innymi ich wzajemnych sympatii i antypatii. 

Katie Nicholl udzieliła niedawno wywiadu "60 Minutes Australia". Królewska ekspertka wypowiedziała się na temat roli, jaką teraz w rodzinie odgrywa księżna Kate. Jej zdaniem, żona księcia Williama stała się w ostatnim czasie spoiwem w rodzinnych sporach. Co ciekawe, wcześniej tę rolę odgrywał mąż Elżbiety II

Kate doskonale łagodzi wszelkie konflikty

Dlaczego Kate świetne sprawdza się w tej roli? Jak podkreśla Katie Nicholl, podobnie jak książę Filip, Kate jest "obca" na dworze. Poza tym tak jak on jest mocno zaangażowana w życie rodziny królewskiej. Zdaniem ekspertki właśnie dlatego Kate doskonale łagodzi wszelkie rodzinne konflikty i jest w czasie wielu z nich głosem rozsądku. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: