Najmodniejsze paznokcie na lato 2021? Kolorowy frencz to hit, który pokochasz!

Najmodniejsze paznokcie na lato 2021, to kolorowy frencz! Ta stylizacja paznokci zachwyci cię od pierwszego wejrzenia. Są urocze, wakacyjne i mają wiele wersji. Każda z nich jest oryginalna i bardzo ciekawa. Kobiety je pokochały! Jak wyglądają i dlaczego warto je mieć?

Paznokcie na lato 2021, to przede wszystkim mnóstwo kolorów. Radosne, wakacyjne motywy każdego lata królują wśród propozycji na upalny sezon. W tym roku powraca frencz, ale w mniej tradycyjnym wydaniu. Kolorowy frencz jest ciekawy, oryginalny, ale i bardzo subtelny. Zachwyca prostotą, a jednocześnie dopełni wiele wakacyjnych stylizacji. Koniecznie poznaj najmodniejszą stylizację paznokci na lato 2021. 

Zobacz wideo Czy można malować paznokcie w ciąży?

Paznokcie na lato 2021: Tęczowy frencz idealny na wakacyjny urlop

Paznokcie na lato 2021, to oczywiście kolorowy frencz. W tęczowym wydaniu sprawdzi się idealnie na radosny wypoczynek z rodziną, lub znajomymi. Ta wersja polega na różnych kolorach, które zakańczają nasze paznokcie. Tęczowy frencz wygląda dobrze zarówno przy półokrągłych, jak i prostych paznokciach. 

 

Paznokcie na lato 2021: Kolorowy frencz w jednej gamie kolorystycznej

Efektowną wersją stylizacji paznokci, jaką jest kolorowy frencz, będzie wersja w jednej gamie kolorystycznej. To jakby ombre, ale przechodzące od kciuka, do małego palca. Znakomicie będzie wyglądać w odcieniach czerwieni, niebieskiego lub zielonego. Niewielki szczegół na paznokciu, bez kolorowania całej płytki. Ten pomysł w letnie dni zrobi efekt wow. 

 

Paznokcie na lato 2021: Kolorowy frencz z błyskiem

Kolorowy frencz jest modny, ale tego lata królują też inne trendy. Jednym z nich są oczywiście błyskotki! Paznokcie z dodatkiem brokatu, perełek, czy koralików to hit! Połącz dwie najmodniejsze stylizacje paznokci w jedną i spraw, że twoje paznokcie będą prawdziwym hitem, wyróżniającym się w całej stylizacji na lato. Ten motyw będzie idealny na letnie imprezy i spotkania ze znajomymi. 

 

Paznokcie na lato 2021: Zaszalej z modnym motywem. Co powiesz na odwrócony frencz?

Odwrócony, kolorowy frencz to odważna propozycja na lato. Ale czy letnie dni nie sprzyjają szalonym decyzjom? Odważ się na kolorowy frencz w odwróconej wersji. Cienkie, barwne paski są tutaj umieszczone na górze płytki. Wygląda to oryginalnie i...modnie. Z pewnością zwróci uwagę i doda charakteru letniemu outfitowi. Jeśli nie lubisz nudy, ta propozycja jest dla ciebie.

 
Więcej o: