Trzy dodatki, dzięki którym odmienisz swój balkon. Są stylowe, tworzą nastrój i kosztują mniej niż 20 zł

Nie masz pomysłu na to, jak ozdobić swój balkon? Dzięki tym dekoracjom stworzysz niesamowity klimat. Zobacz, na jakie dodatki postawimy tego roku. Nie zapłacisz za nie więcej niż 20 zł

Lato zbliża się do nas wielkimi krokami, a to oznacza, że czas rozpocząć sezon ogrodowo – balkonowy! Kawa z przyjaciółmi, wieczornych chillout, grill czy relaks z książką w dłoni  - aby zadbać o odpowiedni nastrój podczas nich, nie zapomnij o dekoracjach, które dodadzą twojemu balkonowi klimatycznych akcentów. Które z nich będą najmodniejsze w 2021 roku? W prostocie siła. Znalazłyśmy kilka drobiazgów, dzięki którym twoja mała przestrzeń zewnętrzna odmieni się nie do poznania. Nie zapłacisz za nie więcej niż 20 zł.

Zobacz wideo Balkonowy kwietnik ze skrzynki po owocach. Efekt murowany, a wykonanie dziecinnie proste!

Zadbaj o odpowiedni wygląd kwiatów. Wiklinowe osłonki z Leroy Merlin w stylu boho

Styl boho to jeden z ulubionych stylów dekoracyjnych lata. Wprowadza niesamowity klimat i wygląda jak wyciągnięty z najpiękniejszej bajki Disney'a. Czasami wcale nie musimy kupować nie wiadomo jak wymyślnych rzeczy, żeby zamienić nasz balkon w prawdziwą arkadię. W Leroy Merlin znalazłyśmy śliczne, wiklinowe osłonki na kwiatki w naturalnym kolorze. Dzięki neutralnej formie dopasują się do każdego wnętrza, więc nie musimy się martwić o żadne estetyczne niedopowiedzenia. Zapłacicie za nie 18,49 zł/ szt.

Wiklinowa doniczkaWiklinowa doniczka prt sc lerymerlin.com

Doniczki balkonowe w minimalistycznym stylu. Jysk dla fanek prostoty

Oczywiście żaden balkon nie mógłby funkcjonować bez pięknych doniczek. Ten praktyczny przedmiot może naprawdę odmienić cały wygląd przestrzeni. Możemy zdecydować się na wymyślne projekty w kolorowe esy – floresy,  lub postawić na klasykę i minimalizm w formie czarnych, lub białych „puszeczek" w wytłaczaną harmonijkę. Właśnie ten model znalazłyśmy w ofercie Jysk za 17,50 zł/ szt. Dodatkowym plusem jest obecność małych uchwytów, dzięki którym możemy powiesić nasze kwiatki na barierkach.

DoniczkaDoniczka prt sc jysk.com

Kolorowa poszewka na poduszkę. Balkonowe tekstylia z Ikea

Nie zapominajmy także o kąciku relaksacyjnym, który powinien być pełen wygodnych poduszek. Oczywiście każda z nich musi być ubrana w odpowiednią poszewkę, dzięki której doskonale podkręci i wypełni naszą przestrzeń. W ofercie znalazłyśmy jedną z nich, która idealnie oddaje wakacyjne nastroje. Wzór w vintage paski dostaniemy w czterech wariantach kolorystycznych: niebiesko-białym, zielono-pomarańczowym,  niebiesko- zielonym i czerwono – białym w cenie 14,99 zł/szt.

Poduszka IkeaPoduszka Ikea prt sc ikea.com

Więcej o: