Tak wygląda teraz Natalka z "M jak miłość". Co słychać u Marcjanny Lelek?

Marcjanna Lelek zyskała sławę dzięki serialowi "M jak miłość". To właśnie jako Natalia Mostowiak, czyli adoptowana córka Hanki i Marka, skradła serca widzów. Teraz aktorka ma 26 lat i choć pozostała w branży, zajmuje się czymś zupełnie innym.

Marcjanna Lelek urodziła się 21 lutego 1995 roku w Warszawie. Swój debiut w telewizji miała już jako kilkuletnia dziewczynka. Po raz pierwszy pojawiła się w "M jak miłość", kiedy miała osiem lat. Nic dziwnego, aktorstwo ma w genach: jej ojcem jest aktor Marek Lelek, a także jej trzy lata młodszy brat Karol Lelek próbuje sił w branży. Można więc powiedzieć, że serialowa Natalka dorastała na oczach widzów. Czym zajmuje się teraz?

Zobacz wideo "M jak miłość". Co wydarzy się w ostatnim odcinku serialu przed wakacjami

Natalka z "M jak miłość" stoi dziś po drugiej stronie kamery

Marcjanna Lelek ostatni raz w "M jak miłość" pojawiła się w odcinku 1538. Odkąd zniknęła z popularnej produkcji, w jej życiu zaszło wiele zmian.

W tym momencie chcę i muszę skupić się na studiach. W chwili, gdy dostałam propozycję powrotu do serialu, jeszcze nie było wiadomo, jak potoczą się moje prywatne sprawy. Od razu uprzedziłam naszą panią kierownik produkcji Teresę Ryłko-Szymańską, że w październiku być może rozpocznę studia

- podkreślała Marcjanna Lelek w rozmowie ze "Światem Seriali".

Na profilu na Instagramie aktorki widzimy, że poświęciła się podróżom, fotografii, a także studiom na wydziale reżyserii Szkoły Filmowej w Łodzi. Bo to właśnie pod drugiej stronie kamery czuje się, jak ryba w wodzie. Była m.in. drugim reżyserem krótkometrażowego filmu fabularnego pt. Noamia. 

 
Film to ludzie-skarby, którzy przy nim pracują. Jestem tak super kosmo wdzięczna, że mam tych najfajniejszych przy sobie i przy projekcie

- napisała pod jednym ze zdjęć opublikowanych na swoim profilu na Instagramie. Widać, że jest spełniona w nowej roli i nie narzeka na nudę. 

 
Więcej o: