Małgorzata Rozenek kończy 43 lata! Dziś to ikona stylu, która wywróciła show biznes do góry nogami

Małgorzata Rozenek-Majdan kończy 43 lata. To obecnie jedna z najbardziej popularnych twarzy polskiego show-biznesu. Celebrytka przez wiele lat pozostawała w cieniu swojego byłego męża, aktora. Dziś tworzy udany związek z Radosławem Majdanem i bierze udział w licznych projektach. Ma też własną markę odzieżową, a jej profil na Instagramie przekroczył milion obserwujących.

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bez wątpienia, jedną z najlepiej rozpoznawalnych twarzy w świecie show-biznesu. Jej spektakularna metamorfoza, którą przeszła przez lata, robi wrażenie. Wcześniej znana głównie z małżeństwa z aktorem serialowym Jackiem Rozenkiem, dziś błyszczy swoim własnym blaskiem i zachwyca znajomością mody, a także dystansem do siebie. Bierze udział w licznych projektach telewizyjnych i charytatywnych. Skrupulatnie dzieli się swoim życiem z fanami na Instagramie. Prywatnie jest żoną Radosława Majdana i mamą trzech wspaniałych synów. Właśnie kończy 43 lata i nie zamierza przestać nas zaskakiwać. Jak wyglądała droga kariery Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan na lotnisku. Jej stylizacja podzieliła fanów

Małgorzata Rozenek-Majdan kończy 43 lata. Jej wiek od początku kariery budził kontrowersje

Małgorzata Rozenek-Majdan cieszy się zdrowiem i zachwyca formą. Mimo, że obecnie kończy 43 lata, nie wszyscy wierzyli w jej wiek. Spekulowano, że jest o wiele starsza, próbując odnaleźć zdjęcia z czasów jej młodości. Głosy o ukrywaniu prawdziwej metryki rozpoczęły się po jej występie w "Kobieta Cafe" w 2010 roku. Wówczas przez pomyłkę napisano, że gwiazda ma...41 lat. Podczas jednego z odcinków Top Model w 2020 roku ucięła plotki wyznając:

Ja mam 42 lata, różnie mówią, ale tak jest i ja codziennie każdego dnia się uczę od ludzi

Celebrytka później wielokrotnie żartowała z nieprawdziwych plotek na jej temat, nie ukrywając swojego prawdziwego wieku. Trzeba przyznać, że jej umięśnione ciało budzi zazdrość, ale również zachwyt wielu dojrzałych kobiet. Być może było to powodem niepotrzebnego zamieszania. 

Małgorzata Rozenek kończy 43 lata. Jakie były początki jej kariery?

Małgorzata Rozenek-Majdan po raz pierwszy pojawiła się na ekranach telewizorów w 2012 roku. Otrzymała propozycję bycia twarzą programu "Perfekcyjna Pani Domu", który dziś budzi kontrowersje. Wcześniej uczęszczała na przyjęcia w obecności swojego ówczesnego męża, z którym do dziś mają przyjazne relacje. Z aktorem Jackiem Rozenkiem para ma dwóch synów, Tadeusza i Stanisława. 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan w przeszłości mała różne pasje, ale żadna z nich nie zwiastowała tak ogromnej kariery w show biznesie. Młoda celebrytka uczęszczała na zajęcia baletu w szkole baletowej i rozwijała swoje zainteresowania na studiach prawniczych. Program, który wywrócił jej karierę do góry nogami, to "Projekt Lady", w którym wcieliła się w mentorkę zbuntowanych dziewczyn. Fani pokochali jej poczucie humoru, wyrozumiałość i luz, który jednocześnie idzie w parze z ogromną klasą i stylem. Gwiazda zagrała niedawno również w produkcji Patryka Vegi.

Małgorzata Rozenek-Majdan zajmuje stanowisko w sprawach ważnych dla społeczeństwa

Małgorzata Rozenek-Majdan kończy 43 lata. Przez lata swojej kariery nigdy nie bała się zajmować stanowiska w ważnych dla niej sprawach. Otwarcie wypowiadała się na temat środowisk LGBT i w jednym z wywiadów przyznała, że bardzo chciałaby zabrać swoje dzieci na Paradę Równości. Tematem, który ma również ogromne znaczenie w jej osobistym życiu, jest także temat In-Vitro. Celebrytka przyznała, że gdyby nie ta metoda, nigdy nie zostałaby matką. Gwiazda stała się edukatorką w tym temacie, wydała również książkę. Chętnie na swoim Instagramie, oraz w wywiadach zabiera głos w sytuacjach politycznych i interesuje się losem kraju. Nie zważa na opinię innych, ponieważ jak twierdzi, te sprawy dotyczą nas wszystkich. 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan kończy 43 lata. Fani podziwiają jej klasę i wyczucie stylu

Małgorzata Rozenek-Majdan przez lata bardzo zmieniła swój wizerunek. Zaczęła eksponować umięśnione ciało, rozjaśniła włosy i znacznie zmieniła swój styl. Zmieniły się oczywiście trendy w modzie, ale trzeba przyznać, że jej nowy wizerunek jest pełen klasy i dobrego smaku. Gwiazda inspiruje wiele kobiet, nosząc wyszukane kreacje i stylowe dodatki. 43 letnia celebrytka dba o swoją kondycję fizyczną, a największe wrażenie wśród fanów, zrobiła odzyskując formę po porodzie trzeciego dziecka. Razem z Radosławem Majdanem mają malutkiego syna Henryka, który przyszedł na świat w 2020 roku. Para wzięła ślub w 2016 roku, a w 2018 roku wzięli udział w reality show pt. "Iron Majdan", gdzie brali udział w ekstremalnych wyzwaniach. Wcześniej mieli swój epizod w popularnym programie "Azja Express". Małgorzacie Rozenek-Majdan życzymy wielu szczęśliwych chwil i powodzenia w dalszych sukcesach.

 
Więcej o: