Julia Wieniawa pokazała, jak wygląda idealne śniadanie. Gwiazda spędza czas na Santorini

Julia Wieniawa pokazała swoje idealne śniadanie. Celebrytka spędza czas na Santorini, w pełni korzystając ze wspaniałej pogody. Na Instagramie opublikowała filmik, który przedstawia jej początek dnia. Fani nie kryli zazdrości, ale i zachwytu, ponieważ widoki są niesamowite.

Julia Wieniawa spędza wakacje na Santorini. Artystka postanowiła podzielić się z obserwatorami swoim idealnym początkiem dnia. Pokazała, jak wygląda jej śniadanie na greckiej wyspie. Widoki są niesamowite. Gwiazda korzysta z uroków tego miejsca pływając w basenie, w otoczeniu wspaniałego krajobrazu. Fani w komentarzach okazali nieco zazdrości, ale i uznania dla celebrytki. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa na Sycylii korzysta z uroków wakacji

Julia Wieniawa pokazała swoje idealne śniadanie. To nie tylko posiłek

Julia Wieniawa pokazała, jak wygląda śniadanie na Greckiej wyspie. Zamieściła filmik, na którym o poranku kosztuje specjałów, po czym wskakuje do basenu, aby zrelaksować się w ciepłej wodzie. Uwagę przykuwają przede wszystkim widoki, które są niesamowite. Miejsce w którym znajduje się gwiazda, jest otoczone wulkanicznymi wzniesieniami i Morzem Egejskim. Cały krajobraz nasycony jest błękitem i bielą, co stwarza wrażenie rajskiego krajobrazu, rodem z bajki. Film podpisała słowami: "breakfast like this". Fani skomentowali filmik słowami:

Zazdroszczę!
Ale tam pięknie
Cudne, idealnie
 

Julia Wieniawa wypoczywa w Santorini. Nie jest tam sama

Julia Wieniawa wypoczywa na greckiej wyspie w towarzystwie Nikodema Rozbickiego. Gwiazda potwierdziła plotki o domniemanym związku, publikując wspólne zdjęcie na Instagramie. Spekulacje dotyczące relacji łączącej tą parę słychać było od dawna. Młodzi aktorzy od lat żyli w przyjaźni. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw i zgodnie przyznają, że jest to ich ulubiona para polskiego show biznesu. 

Najcudowniejsza polska para!
Cudowni!
Ale piękni!
 

Jak widać, Grecka wyspa, to również idealne miejsce na udane randki. Julii Wieniawie życzymy zatem romantycznych chwil i udanego wypoczynku. Jesteśmy ciekawi kolejnych relacji, które umieści na Instagramie. Z miłą chęcią zobaczymy też więcej zapierających dech w piersiach widoków. 

Więcej o: