Julia Wieniawa pokazała, jak wygląda idealne śniadanie. Gwiazda spędza czas na Santorini

Julia Wieniawa pokazała swoje idealne śniadanie. Celebrytka spędza czas na Santorini, w pełni korzystając ze wspaniałej pogody. Na Instagramie opublikowała filmik, który przedstawia jej początek dnia. Fani nie kryli zazdrości, ale i zachwytu, ponieważ widoki są niesamowite.

Julia Wieniawa spędza wakacje na Santorini. Artystka postanowiła podzielić się z obserwatorami swoim idealnym początkiem dnia. Pokazała, jak wygląda jej śniadanie na greckiej wyspie. Widoki są niesamowite. Gwiazda korzysta z uroków tego miejsca pływając w basenie, w otoczeniu wspaniałego krajobrazu. Fani w komentarzach okazali nieco zazdrości, ale i uznania dla celebrytki. 

Zobacz wideo Julia Wieniawa na Sycylii korzysta z uroków wakacji

Julia Wieniawa pokazała swoje idealne śniadanie. To nie tylko posiłek

Julia Wieniawa pokazała, jak wygląda śniadanie na Greckiej wyspie. Zamieściła filmik, na którym o poranku kosztuje specjałów, po czym wskakuje do basenu, aby zrelaksować się w ciepłej wodzie. Uwagę przykuwają przede wszystkim widoki, które są niesamowite. Miejsce w którym znajduje się gwiazda, jest otoczone wulkanicznymi wzniesieniami i Morzem Egejskim. Cały krajobraz nasycony jest błękitem i bielą, co stwarza wrażenie rajskiego krajobrazu, rodem z bajki. Film podpisała słowami: "breakfast like this". Fani skomentowali filmik słowami:

Zazdroszczę!
Ale tam pięknie
Cudne, idealnie

Julia Wieniawa zachwyciła modą stylizacją. Buty i torebka to prawdziwy hit! Kupicie je w sieciówce (zdjęcie ilustracyjne)Julia Wieniawa zachwyciła modą stylizacją. Buty i torebka to prawdziwy hit z sieciówki

 

Julia Wieniawa wypoczywa w Santorini. Nie jest tam sama

Julia Wieniawa wypoczywa na greckiej wyspie w towarzystwie Nikodema Rozbickiego. Gwiazda potwierdziła plotki o domniemanym związku, publikując wspólne zdjęcie na Instagramie. Spekulacje dotyczące relacji łączącej tą parę słychać było od dawna. Młodzi aktorzy od lat żyli w przyjaźni. Fani są zachwyceni takim obrotem spraw i zgodnie przyznają, że jest to ich ulubiona para polskiego show biznesu. 

Julia WieniawaJulia Wieniawa w swetrze z sieciówki. Podbił serca fanek dziewczęcych stylizacji

Najcudowniejsza polska para!
Cudowni!
Ale piękni!
 

Jak widać, Grecka wyspa, to również idealne miejsce na udane randki. Julii Wieniawie życzymy zatem romantycznych chwil i udanego wypoczynku. Jesteśmy ciekawi kolejnych relacji, które umieści na Instagramie. Z miłą chęcią zobaczymy też więcej zapierających dech w piersiach widoków. 

Więcej o: