Joanna Koroniewska w ultra modnym dresie podzieliła fanów. "Nie przystoi matce i żonie"

Joanna Koroniewska po raz kolejny zachwyciła stylizacją i pokazała ogromny dystans do siebie samej. Aktorka z okazji dnia dziecka opublikowała post, w ktorym poradziła kobietom, co zrobić, by "poczuć się i wyglądać jak 14 latka". Mimo bardzo pozytywnego odzewu internautek, nie wszystkim jednak spodobały się opublikowane przez aktorkę zdjęcia.
Zobacz wideo

Joanna Koroniewska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją już ponad 559 tysięcy osób. Aktorka na swoim profilu chętnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz nagraniami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że Joanna Koroniewska podbija serca fanek i fanów swoim dystansem do świata oraz niezwykłym poczuciem humoru, co regularnie widać na jej instagramowym profilu.

Joanna Koroniewska w ultra modnym dresie na Instagramie. Fani podzieleni

Ostatnio Joanna Koroniewska opublikowała post na Instagramie z okazji Dnia Dziecka, w którym z przymrużeniem oka postanowiła "poradzić" innym kobietom, co zrobić, by czuć się i wyglądać jak nastolatka, przy okazji prezentując to, o czym pisała w poście.

- W przededniu dnia dziecka przedstawiam mały tutorial dla wszystkich dziewczyn, szczególnie mam - co zrobić, żeby poczuć się i wyglądać jak 14 latka: Ubierz kuse, kolorowe ubrania, upnij włosy filuteryjnie i olej tych, którzy patrzą na Ciebie jak na słodką idiotkę. Oddaj swoje dzieci na kilka godzin ojcu, najlepiej z partyzanta, tuż przed pierwszym gwizdkiem meczu Lewandowskiego - niech poczuje co znaczy być utyranym po pachy i nie mieć siły na obejrzenie nowego odcinka M jak miłość. No a teraz najważniejsze - uwiecznij ten stan na fotce i koniecznie wrzuć ją na instagrama i Facebooka (przecież druga taka okazja może się zdarzyć za rok) - podczas robienia fotki zadbaj, aby twoja twarz było dobrze wypalona słońcem, dzięki temu idealnie ukryjesz zmarszczki i ślady życiowego znoju - efekt lepszy niż u doktora Szczyta, a do tego bezbolesny i za darmochę. W akcie desperacji zawsze możecie nagrać nieudolnego tiktoka, w końcu to najpopularniejsze medium dla nastolatków - im gorszy tiktok tym lepszy, taki tam znak naszych czasów. Na koniec sprawdźcie co oznacza hasło "CRINGE" - dzieci i z młodzież w okolicy mogą Cię tak skomentować - nie do końca wiem co to znaczy, ale z miny mojej córki wnioskuję, że chyba nic dobrego. To jak dziewczyny - atakujemy sociale? - napisała aktorka.

 

Pod postem pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy odnoszących się do poczucia humoru aktorki, z także zachwytów nad dresem, który miała na sobie Joanna Koroniewska:

Asia wyglądasz jak nastolatka <3 Mega pozytywna, szalona
Super zdjęcia!!!
Super dres :)
Petarda <3
Cudny ten dresik

- czytamy.

Chyba jednak nie wszystkim spodobała się ta stylizacja i poczucie humoru aktorki:

Nie apetyczne to zdjęcie nie przystoi matce i żonie

- napisał jeden z internautów.

Właśnie, że jest super, tak trzymać Pani Asiu, nie zabijać w sobie radości dziecka i cieszyć się życiem. Nie trzeba się martwić czy to przystoi, czy nie

- odpowiedziała na komentarz jedna z fanek.

2-Częściowy Komplet Dresowy o modnym wzorze tie dye, w którym pokazała się Joanna Koroniewska to zestaw pochodzący z internetowego sklepu Born2Be. W regularnej cenie kosztuje on 139,99 zł, jednak obecnie jest na przecenie i można go kupić za 119,99 zł.

Więcej o: