Horoskop dzienny - 11 czerwca [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 11 czerwca. Upragniony koniec tygodnia jest już na wyciągnięcie ręki. Co gwiazdy przygotowały dla ciebie w ten piątek?

Horoskop dzienny - Baran

Cieszysz się, że już za kilka godzin weekend. Ale zanim to czeka cię trudny dzień w pracy. Powrót do domu nie będzie lepszy - pod twoją opiekę trafi chory maluch, więc z weekendowych planów raczej nici. 

Horoskop dzienny - Byk

Twój weekend wystartuje już dziś wczesnym popołudniem, a to za sprawą zaplanowanego wcześniej wypadu za miasto. Relaks na łonie natury, doskonałe jedzenie i trunki w towarzystwie ukochanej osoby - to właśnie to, czego teraz potrzebujesz najbardziej.

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Człowiek człowiekowi wilkiem. Dziś znajdzie to odzwierciedlenie w zachowaniu twoich współpracowników. Wytkną ci najmniejsze potknięcie, aby wykazać twoją niekompetencję i podważyć pozycję. Nie martw się - nikt nie nabierze się na takie tanie sztuczki.

Żywioły ziemi - poznaj najważniejsze.Żywioły ziemi - poznaj ich moce i dowiedz się, jak z nich korzystać [powietrze, ogień, woda, ziemia]

Horoskop dzienny - Rak

Piątek to dla ciebie wstęp do pracowitego weekendu. Niestety sytuacja zmusi cię do skupienia się na sprawach zawodowych, gdyż ostatnio w twoim interesie nie wiedzie się najlepiej. Pamiętaj jednak, że po każdej burzy przychodzi spokój. 

Horoskop dzienny - Lew

Dziś czeka cię zwykły, leniwy dzień. Powoli z każdą godziną będziesz zbliżać się do upragnionego wolnego. W tym delektowaniu się nie przeszkodzi ci żadna niespodziewana sytuacja - wszystko powoli będzie zmierzać we właściwym kierunku.

Horoskop dzienny - Panna

Moda nigdy nie była twoją najmocniejszą stroną, jednak dziś postanowisz w końcu to zmienić. Udaj się na zakupy i zdecydowanie odśwież zawartość swojej szafy. Sprawi ci to niezwykłą przyjemność, a jednocześnie uda ci się zaskoczyć wszystkich nową stylówką.

Horoskop dzienny - Waga

Marzenia nic nie kosztują, a nawet na nie nie chcesz sobie pozwolić. Czas najwyższy porzucić ten trawiący cię marazm i przejść do działania. Postaraj się znaleźć w sobie pasję, która sprawi, że znów poczujesz radość z życia.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Horoskop dzienny - Skorpion

Nie ulegaj szantażowi emocjonalnemu ze strony swojego partnera. W końcu nie można nikogo do niczego zmusić. Postarajcie się przegadać napięcie, jakie między wami narosło od pewnego czasu. Rozwiązania siłowe do niczego nie prowadzą.

Horoskop dzienny - Strzelec

Myślisz, że prześladuje cię pech? O nie. To zwyczajnie efekt twoich nieprzemyślanych do końca zachowań. Postaraj się nie podejmować pochopnych decyzji, a z pewnością wszystko wróci na właściwe tory.

Horoskop dzienny - Koziorożec

Czeka cię ciężki poranek - trudno będzie ci oderwać głowę od poduszki. Jej ból uniemożliwi ci praktyczne funkcjonowanie. Na szczęście po południu dolegliwości miną, a ty spokojnie będziesz mógł zabrać się za swoje zadania.

Horoskop dzienny - Wodnik

Pomysł z rozpoczęciem diety ciągle jest w twoich myślach, ale trudno ci go wdrożyć? Początek weekendu to najlepszy moment. Zdecydowanie łatwiej będzie ci kontrolować to co wpadnie na twój talerz, a przy tym będziesz mógł pozwolić sobie na intensywniejszy wysiłek fizyczny.

Kryształ górski - poznaj najważniejsze właściwości.Kryształ górski - najcenniejszy z kryształów? Poznaj właściwości i zastosowanie

Horoskop dzienny - Ryby

Nie ukrywaj dłużej swoich uczuć co do pewnej osoby. Postaw wszystko na jedną kartę, a ryzyko na pewno się opłaci. Nawet nie wiesz, że twoje uczucie jest odwzajemnione i od pewnego czasu bez sensu trwa między wami "niema gra", którą czas zakończyć.

Więcej o: