Ta metamorfoza robi wrażenie. Zrzuciła ponad 130 kg i jest motywacją dla innych

Pauline Potter przeszła spektakularną metamorfozę. W ciągu ostatnich lat kobiecie udało się zrzucić aż 130 kg. Teraz jest motywacją dla innych osób, które zmagają się z podobnymi problemami.

O kobiecie zrobiło się głośno w 2011 roku. Wówczas Pauline zdobyła tytuł najcięższej kobiet na świecie według księgi Rekordów Guinnessa. W tym czasie ważyła 290 kg. Wówczas jej dieta opierała się głównie na tłustych przekąskach i słodyczach. Przez otyłość kobieta zmagała się z licznymi chorobami. W pewnym momencie jej syn zaczął obawiać się, że z tego powodu przedwcześnie straci mamę. W pewnym momencie Pauline postanowiła jednak zawalczyć o siebie.

Zobacz wideo

Jeszcze kilka lat temu kobieta ważyła 290 kilogramów. Jednak dzięki pomocy specjalistów i ciężkiej pracy udało jej się zrzucić już 130 kg. Bardzo pomógł jej w tym znany z programów telewizyjnych bariatra (lekarz zajmujący się otyłością) doktor Nowzaradan.

 

"Ta gruba dziewczyna wciąż jest w mojej głowie"

Pauline wystąpiła w jednej z produkcji, w której ekspert pomaga osobom z otyłością. Dzięki radykalnej diecie kobieta w krótkim czasie zrzuciła 20 kg. Wówczas doktor Nowzaradan zdecydował się na operację chirurgicznego zmniejszenia żołądka. Jednak mimo to kobieta czuła, że jedzenie nadal jest największą atrakcją w jej życiu. - Lekarz naprawił mój żołądek, jednak nie naprawił mojego umysłu. Dalej muszę walczyć. Ta gruba dziewczyna wciąż jest w mojej głowie - podkreślała w programie Pauline.

Zrzuciła ponad 130 kg i jest motywacją dla innych

Przełom nastąpił kilka lat później. W 2019 roku Pauline zdecydowała się na operacyjne usunięcie nadmiaru skóry. Dzięki temu kobieta zaczęła dobrze czuć się we własnej skórze. Zmiana wyglądu zmotywowała ją do cięższej pracy. Nadal zdrowo się odżywiała, zaczęła ćwiczyć. Dzięki tym wszystkim działaniom udało jej się zrzucić aż 130 kg. 

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: