Anielskie liczby- sprawdź, co oznaczają numery Aniołów

Anielskie liczby to sekwencje liczb, które raz po raz ukazują się konkretnej osobie, mogą stanowić ważną informację i to tylko od nas zależy, czy pozwolimy sobie pomóc. Chcesz wsłuchać się w głos Aniołów? Sprawdź, co chcą Ci przekazać.

Liczby anielskie - co kryje się za tą tajemniczą nazwą? 

Sekwencje często powtarzających się liczb nazywamy numerami Aniołów, stąd wzięła się nazwa liczby anielskie. Można je porównać do znaków, które niosą ważny przekaz. Nie wszyscy wierzą w tego typu przepowiednie, ale z pewnością każdy z nas chociaż raz nieustannie widział na swojej drodze konkretną cyfrę lub liczbę. 

Numerologia. Zdjęcie ilustracyjne Numerologia - sprawdź, którą cyfrą jesteś i z kim stworzysz udany związek

Powtarzające się liczby - gdzie można je zobaczyć 

Liczb anielskich nie należy wyszukiwać na siłę, same przyjdą do nas w najmniej spodziewanym momencie. Powtarzające się liczby mogą ukazać nam się na przykład pod konkretnym adresem, w formie graffiti na murze, pod postacią numeru autobusu, czy tramwaju, który nagle przetnie naszą drogę i przykuje uwagę. Anielskie liczny czekają na nas także pod postacią godziny, która aktualnie wyświetla się na zegarku. Warto zwracać też uwagę na daty, dzień, w którym poznajemy daną osobę, może mieć wpływ na wibrację danej relacji. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Liczby anielskie 2222 - jak czytać? 

Osoby, które na swojej drodze życia często widzą dwójki, nie mają się czym martwić. Sekwencja w postaci liczby anielskie 2222 odpowiada za efektywność, relacje i bogactwo. Energia dwójek przyciąga pieniądze, to bardzo dobry znak dla biznesu i prywatnych interesów, które być może są dopiero w sferze marzeń. Cały rząd dwójek mówi też o długofalowych inwestycjach, które będą z pożytkiem dla całego społeczeństwa. Z tej sekwencji można też odczytać konkretną energię, po zsumowaniu dwójek otrzymamy cyfrę 8. Jest to cyfra, która odpowiada za firmy, budynki i równowagę. Natomiast energia samej dwójki odpowiada za relacje, dyplomację i pracę zespołową. Numerologiczne dwójki często występują w imieniu ogółu, negocjują ważne umowy i prowadzą sprawy, które przyniosą korzyści każdemu. Dwójki budzą więc duży szacunek i poważanie w najbliższym otoczeniu. 

Numerologia 7. Zdjęcie ilustracyjne Numerologia 7 - znaczenie liczby 7. Na drodze do prawdy

Liczby anielskie 1212 - jakie niosą przesłanie?

To połączenie zawiera w sobie dwie wibracje: 1 i 2. Co więcej, warto podkreślić, że cyfry występują podwójnie, są więc dodatkowo wzmocnione. 1 odpowiada za siły twórcze i nowe początki, symbolizuje też samowystarczalność i inicjatywę. 1 oznacza osobę, która sama kreuje swój świat i nie potrzebuje do tego pomocy, ta silne jednostka ma w sobie dużą dawkę optymizmu, która wspiera jej siłę sprawczą. 2 odpowiada za wiarę, harmonię, dwoistość ludzkiej natury. 2 świetnie współpracują i działają na rzecz ogółu. Liczby anielskie 1212 to silny znak, który mówi o tym, że mamy wyjść poza strefę komfortu i zawalczyć o lepsze jutro. 

Zobacz też: Numerologia 3 - znaczenie liczby 3. Optymizm i kreatywność

Więcej o: