Sandra Kubicka na Instagramie w bajkowej kreacji. Fani komentują "Jak milion dolarów!"

Sandra Kubicka pokazała się w przepięknej kreacji. Na Instagramie opublikowała zdjęcie w bajkowej sukni w czerwonym kolorze. Wygląda niczym księżniczka, co zauważyli również jej fani. W komentarzach posypały się komplementy w kierunku modelki, napisano m.in, że wygląda "jak milion dolarów". Wiemy, kto jest autorem tej stylizacji.

Sandra Kubicka zachwyciła fanów na Instagramie przepiękną stylizacją. Modelka zapozowała w balowej sukni, która wygląda jak z bajki! Ma intensywny kolor i piękne, błyszczące zdobienia. Influencerka podpisała zdjęcie tekstem piosenki Agnieszki Osieckiej, śpiewanej przez Marylę Rodowicz. Zamieściła cytat "Bo to życie to bal jest nad bale" i zdradziła, kto jest autorem projektu tej wyjątkowej kreacji. Fanom ta stylizacja wyjątkowo przypadła do gustu, co wyrazili w licznych komentarzach pod fotografią. 

Zobacz wideo Sandra Kubicka z nową fryzurą

Sandra Kubicka w przepięknej sukni balowej. Jak wygląda kreacja i kto jest autorem?

Sandra Kubicka w przepięknej sukni balowej zapozowała na Instagramie. Kreacja jest w kolorze czerwonego wina i ma niewielkie, błyszczące zdobienie w okolicy dekoltu. Dół sukni jest wykonany prawdopodobnie z tiulu, a jej ramiona pozostają odkryte. Modelka zdecydowała się na prostą fryzurę i postanowiła rozpuścić włosy, co tylko dodało klasy całej stylizacji. Całość dopełniła subtelna biżuteria w postaci drobnych łańcuszków i pierścionków. Sandra Kubicka postanowiła podpisać fotografię cytatem "Bo to życie to bal jest nad bale" i oznaczyć, komu zawdzięcza ten wyjątkowy projekt. Kreacja jest autorstwa duetu Paprocki & Brzozowski, którzy od lat jest jednymi z ulubionych projektantów gwiazd.

 

Sandra Kubicka w zjawiskowej kreacji na Instagramie. Fani zachwyceni stylizacją gwiazdy

Sandra Kubicka ma wierne grono fanów. Na Instagramie obserwuje ją ponad 600 tysięcy osób. Jest znana nie tylko w kraju, ale i na świecie, a o jej względy ponoć starał się nawet sam Leonardo DiCaprio. Obserwatorzy śledzą jej poczynania w życiu prywatnym, ale i kibicują w sprawach zawodowych. Nie bez znaczenia są dla nich jej kolejne spektakularne stylizacje, które zamieszcza na swoim profilu. Jest dla wielu niemal ikoną mody i inspiracją, co udowodnili również tym razem. Pod fotografią w bajkowej sukni posypały się liczne komplementy w kierunku gwiazdy. Dotyczyły zarówno sukni, jak i niewątpliwej urody modelki. 

Sandra Kubicka zachwyciła fanów. W wieczorowej kreacji wygląda "Jak księżniczka" 

Sandra Kubicka oczarowała fanów nową stylizacją, a oni dali temu wyraz w swoich komentarzach. Obecnie zdjęcie ma prawie trzynaście tysięcy polubień, a te nadal rosną. Pod fotografią znalazły się jedynie przychylne opinie, a mogliśmy wśród nich znaleźć m.in takie komentarze:

Jak księżniczka
Wyglądasz jak milion dolarów!!!
Niczym czerwona róża

Podzielacie opinię fanów Sandry Kubickiej?

 
Więcej o: