Marzena Rogalska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Jak wyglądała? "Totalny wzrusz"

Marzena Rogalska zaskoczyła swoich obserwatorów publikując na Instagramie zdjęcie ze swojego dzieciństwa, na którym pozuje wraz z mamą i siostrą. Fotografia poruszyła internautki oraz internautów. - Stare fotografie są bezcenne - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo

Marzena Rogalska jest obecnie jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Ku uciesze swoich fanów, aktywnie prowadzi swoje media społecznościowe, a na Instagramie zgromadziła już ponad 238 tys. obserwatorek i obserwatorów. Na swoim profilu dziennikarka dzieli się wybranymi momentami z życia zawodowego, a także prywatnego.

Marzena Rogalska pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Jak wyglądała? Fanki i fani są zachwyceni

Marzena Rogalska z okazji Dnia Dziecka postanowiła przywołać trochę wspomnień i podzieliła się na instagramowym profilu zdjęciem z dzieciństwa. Na starej fotografii widać dziennikarkę wraz z siostrą i mamą. - Ta fotografia ostrością nie grzeszy i wszystkie jesteśmy na niej niewyraźne, ale mam do niej ogromny sentyment bo: jesteśmy na niej z siostrą, którą kocham jak wariatka, jesteśmy razem z mamą, czyli Rogalskie dziewczyny w komplecie, mama jak zwykle ma fajną stylówkę, stoimy pod domem babci na babcinej kurpiowskiej wsi a tu są moje korzenie i wreszcie: było to pierwsze zdjęcie, które wklejałam do swojego pierwszego albumu. Byłam wtedy jeszcze mała, ale poprosiłam rodziców o album, który będzie tylko mój. Żeby nie przyklejać zdjęć bezpośrednio do kartek kupili mi te czarne narożniki do mocowania. Teraz specjalnie zrobiłam zdjęcie zdjęcia nie wyjmując go, żeby było widać te rożki. Cudny old-school! - napisała Marzena Rogalska

 

- P.S. Dopisek po telefonie mamy: Maszka, czy ty pamiętasz, że te sukieneczki były w kolorze zielonego groszku i miały takie śliczne szyfonowe kołnierzyki? Były szyte na miarę. Miałyście dokładnie takie same. A buciki były z odkrytą piętką i paluszkami, z dłuższą choleweczką (zdrobnienia nieprzypadkowe) zawiązywane na sznurówki. Pamiętasz je Maszka? Kurde. Trochę tak, trochę nie. Ale jest wzrusz. Totalny wzrusz mamo - dodała dziennikarka w dalszej części wpisu.

Internautki oraz internauci nie kryli wzruszenia fotografią sprzed lat, a pod postem pojawiło się wiele komentarzy:

Pani Marzeno stare fotografie są bezcenne, można oglądać i wspominać to co już za nami
Ślicznotki, laleczki cudne
Świetna pamiątka
Absolutnie fantastic!!!
Takie fotografie mają moc
Uwielbiam stare fotografie. Wyglądacie cudnie 
Jakie urocze dziewczynki, mama też urocza kobietka

- czytamy.

Więcej o: