Awantura na pokładzie samolotu. Włoszka opluła inną pasażerkę i nie chciała wysiąść. O co poszło?

Do niecodziennej sytuacji doszło w ostatnim czasie między dwiema kobietamina pokładzie linii lotniczych Ryanair, o czym poinformował portal "DailyMail". Nagranie awanturującej się kobiety, które umieszczono w sieci, zyskuje coraz większą popularność.
Zobacz wideo

Nie da się ukryć, że ludzie w podróży czasem zachowują się bardzo dziwnie. I choć niektóre zachowania można uznać za całkiem zabawne, to niektóre mogą nawet stanowić zagrożenie czy znacznie zakłócać komfort innych pasażerów. Do takiej niekomfortowej, a wręcz oburzającej sytuacji doszło niedawno na pokładzie samolotu linii lotniczych Ryanair lecącego z Ibizy do Mediolanu. Na nagraniu uwieczniona została zirytowana Włoszka, która zaatakowała inną pasażerkę. Jak podaje "DailyMail" powodem kłótni były maseczki. Według lokalnych mediów, Włoszka zdenerwowała się, kiedy została poproszona przez innych pasażerów o założenie maski ochronnej. Przypomnijmy, że obecnie podróżując samolotem każdy pasażer ma obowiązek zasłaniania nosa i ust w trakcie przebywania na pokładzie.

Awantura na pokładzie samolotu. Włoszka opluła inną pasażerkę i nie chciała wysiąść

Na udostępnionym filmiku widać, jak opalona, jasnowłosa Włoszka zaczepia drugą pasażerkę, która poprosiła ją o założenie maseczki. W pewnym momencie konfrontacja nasiliła się, a Włoszka zaczęła pluć i atakować pasażerów zwracających jej uwagę, a interwencja obsługi stała się konieczna. Na nagraniu zobaczyć można stewarda, który stara się uspokoić pasażerkę, ale im bardziej próbuje załagodzić sytuację, tym ona bardziej się awanturuje. Zaczepia nawet współpasażerkę, chwytając i mocno ciągnąc ją za włosy.

Obsługa nie może dłużej tego tolerować i podejmuje decyzję o wyproszeniu Włoszki z samolotu. Kobieta nie chciała dobrowolnie opuścić pokładu, więc zdecydowano się usunąć ją siłą. Cały incydent został nagrany przez jednego z pasażerów i szybko rozprzestrzenił się w mediach społecznościowych. Na YouTubie w ciągu kilku dni nagranie obejrzało ponad 350 tys. internautek oraz internautów. 

 
Więcej o: