Książę Karol wymyślił tajne przezwisko dla Meghan Markle. To wyraz podziwu dla jej cech

Meghan Markle i książę Harry już wkrótce po raz drugi zostaną rodzicami i przywitają na świecie upragnioną córkę. W związku z tym w mediach przypominane są różne historie z początków ich znajomości.

Książę Karol od początku był pod wrażeniem silnego charakteru oraz niezłomnej natury Meghan Markle. Dlatego też tajne przezwisko, które nadał synowej, miało być podobno wyrazem podziwu dla tych cech.

Meghan Markle miała tajne przezwisko w rodzinie królewskiej

- Rodzinie królewskiej mogło nie podobać się to, że Harry i Meghan zrezygnowali ze swoich obowiązków. Mimo że zrobili to ze względu na swoje zdrowie psychiczne. Wydaje się jednak, że Karol miał ogromny szacunek dla nieustępliwej natury swojej synowej - pisze w tekście, który ukazał się na portalu "The Lits" Christine-Marie Liwag Dixon.

Zobacz wideo Harry i Meghan - odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje:

Co ciekawe, to właśnie Christine-Marie Liwag Dixon ujawniła, że książę Karol przezwał Meghan Markle "Tungsten", a to oznacza wolfram. Wolfram to jeden z najtwardszych metali, które naturalnie występują w przyrodzie. - Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności, to całkiem zgrabny komplement - skomentowała Christine-Marie Liwag Dixon.

Odejście z rodziny królewskiej

Meghan Markle i książę Harry, po tym, jak zdecydowali się zrezygnować z pełnienia funkcji wysokich rangą członków rodziny królewskiej, od ponad roku mieszkają w Stanach Zjednoczonych. Ich odejście z rodziny królewskiej odbiło się szerokim echem w światowych mediach, a ostatni wywiad, którego udzielili Oprah Winfrey jeszcze bardziej napiął ich relacje z pałacem Buckingham. Podczas rozmowy, Meghan Markle opowiedziała m.in. o tym, jak była traktowana przez rodzinę królewską, z jaką depresją musiała się mierzyć podczas pierwszej ciąży, a także, co było przyczyną podjęcia przez nich takiej decyzji.

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: