"Musiałam chronić swoje dzieci". 17-latka w obronie psów stoczyła walkę z niedźwiedziem

Nastolatka z Kalifornii ryzykowała życie, kiedy wybiegła na podwórko, aby chronić swoje psy przed niedźwiedziem. Do sieci trafiło nagranie ze starcia dziewczynki ze zwierzęciem.

Użytkownik Baked like pie udostępnił na swoim profilu na TikToku nagranie pokazujące, jak niedźwiedź idący z młodymi po ogrodzeniu, próbuje włamać się na podwórko jednego z kalifornijskich domów. Na spotkanie niebezpiecznego towarzysza wybiega gromada psów. Dzikie zwierze mierzy łapą w jednego z nich, kiedy 17-letnia Hailey Morinico rusza na ratunek. 

Zobacz wideo Wyjrzeli przez okno i zobaczyli niedźwiedzia w basenie. Najpierw demolował śmietniki, potem chłodził się w wodzie

17-latka uratowała psy przed niedźwiedziem

Morinico wypowiedziała się później na temat nagrania na TikToku, które szybko stało się viralem.

Chciałam chronić swoje dzieci

- oznajmiła, jakby jej poświęcenie było czymś najbardziej naturalnym na świecie.

Książę Harry kłamał w głośnym wywiadzie? Chodzi o pieniądzeKsiążę Karol wymyślił tajne przezwisko dla Meghan Markle. To wyraz podziwu dla jej cech

Dziewczyna usłyszała szczekanie psów i chciała je uciszyć, ale kiedy wyszła na zewnątrz, spotkała ją niespodzianka. Nastolatka natychmiast ruszyła w stronę dorosłego niedźwiedzia brunatnego i zepchnęła go ze ściany, gorączkowo zabierając swoje zwierzęta do wnętrza domu, gdyby osobnik zdecydował się na powrót.

 
Podchodzę do niedźwiedzia i patrzę mu w oczy, a pierwszą rzeczą, o której myślę, jest zepchnięcie go z ogrodzenia

- opowiadała po fakcie i dodała, że nie wydaje jej się, żeby z dużą siłą napierała na niedźwiedzia. Po prostu miała szczęście, że zwierze straciło równowagę.

Właśnie uratowała naszego psa superludzką siłą. Dla mnie jeden z najstraszniejszych momentów w życiu

- pisała później mama dziewczyny na Facebooku.

Suknia na wesele. Zdjęcie ilustracyjneIdealna sukienka na wesele? Te modele to klasyka stylu. Wyglądają olśniewajaco!

Więcej o: