Nosowska czyta swojej suczce wpis Kaczorowskiej. "Już w połowie się załamała"

Jeden z ostatnich wpisów Agnieszki Kaczorowskej o "modzie na brzydotę" wzbudził wiele emocji. Sprawę skomentowały już między innymi Karolina Korwin Piotrowska, Maffashion i Zofia Zborowska. Do kontrowersyjnego wpisu w swoim stylu odniosła się także Kasia Nosowska.

Agnieszka Kaczorowska zainicjowała dyskusję na temat piękna. Według niej zgoda na promowanie (głównie w mediach społecznościowych) "brzydoty" jest maską, którą zakładają osoby bierne, czyli przeciwnicy życiowego rozwoju. - W świecie Instagrama zapanowała na niektórych profilach moda na brzydotę. I nie podoba mi się to, bo liderzy, czyli osoby z kontami o największych zasięgach, powinni motywować i zachęcać do rozwoju i wzrastania - twierdzi Kaczorowska. Wpis celebrytki wzbudził ogromne zainteresowanie. Wiele osób nie ukrywa, że czuje się urażonych słowami Kaczorowskiej

Nosowska czyta swojemu psu wpis Kaczorowskiej

Mimo że tancerka przeprosiła już za swoje słowa, wiele osób nadal odnosi się do kontrowersyjnego wpisu. Kasia Nosowska postanowiła przeczytać go swojej suczce Jadzi. - Moda na brzydotę. Test posta pewnej tancerki na mopsie Jadzi. Jej reakcja jest jedynie słuszna - napisała Nosowska. 

Co ciekawe, suczka żywo reagowała na czytane przez właścicielkę słowa. - Jadziu, jestem estetką. Natomiast obserwuję obecnie modę na brzydotę, Jadziu. Trochę wydaje mi się, że to wynika u Ciebie z chęci przeciwstawienia się instagramowemu pięknu, które narzuciło pewne standardy. A z drugiej strony zbyt skrajnego promowania takich haseł jak body positive, Jadziu - "pouczała" suczkę artystka. Całe nagranie możecie zobaczyć tutaj:

Zobacz wideo

"Jadzię to chyba przerosło"

Pod postem Nosowskiej pojawiły się liczne komentarze. Oto niektóre z nich:

Jadzia kręci główka, co dowodzi, że jest naprawdę bardzo mądra.
Jadzia się już w połowie załamała... Jadziu, będzie dobrze, głową do góry!
Jadzię to chyba przerosło!

Może cię także zainteresować:

Więcej o: