Olaf Lubaszenko schudł 80 kg. Wówczas metamorfoza zaskoczyła fanów. Jak wygląda teraz?

Olaf Lubaszenko przez wiele lat zmagał się z dużą nadwagą, która zagrażała jego zdrowiu. W pewnym momencie aktor zdecydował pozbyć się zbędnych kilogramów i przeszedł spektakularną metamorfozę. Jak wygląda obecnie? Najnowsze zdjęcia mówią same za siebie.
Zobacz wideo Te gwiazdy przeszły ogromną metamorfozę i sporo schudły

Olaf Lubaszenko jest jednym z najbardziej znanych polskich aktorów. Przez wiele lat zmagał się z problemami zdrowotnymi, którym towarzyszyła nadwaga. - Depresja i otyłość to siostry bliźniaczki. Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze. Depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki, świetnie ze sobą zgrane i dopasowane - powiedział w jednym z wywiadów. W pewnym momencie Olaf Lubaszenko zawziął się i postanowił zawalczyć o swoje zdrowie. Zaskoczył wówczas wszystkich spektakularną metamorfozą, a media podają, że aktor pozbył się niemal 80 kg. 

Olaf Lubaszenko schudł 80 kg. Wówczas metamorfoza zaskoczyła fanów. Jak wygląda teraz?

Jak wygląda obecnie? Czy pandemia wpłynęła negatywnie na formę aktora? Nic bardziej mylnego! Najnowsze zdjęcie, które Olaf Lubaszenko udostępnia na swoim Instagramie pokazują, że aktor cały czas pozostaje w świetnej kondycji fizycznej. Co więcej, wcale nie zaprzestał dbania o swoje zdrowie. - Dochodzenie do formy w moim wypadku oznacz - oprócz ruchu i zmiany nawyków żywieniowych- także dwie planowane od dawna operacja. I właśnie w sobotę odbyła się druga z nich... Trzymajcie proszę kciuki za rehabilitację - napisał kilka tygodni temu na instagramowym profilu.

 

Olaf Lubaszenko zmienił również swoją fryzurę. "Bardzo fajna zmiana"

Jesienią ubiegłego roku, Olaf Lubaszenko zdecydował również zmienić nieco swoją fryzurę. Aktor zgolił wówczas swoje włosy i zaprezentował się fanom. - Zmiany, zmiany, zmiany... Na świecie i na głowie. Fanów wielkiego brytyjskiego artysty uspokajam - za parę dni zacznę zapuszczać, więc Sir Elton John wkrótce powróci - napisał na Instagramie. Fanom jednak bardzo spodobał się aktor w takiej wersji, a pod postem pojawiło się mnóstwo komplementów:

Olaf teraz to ty dopiero przystojny jesteś.
Bardzo fajna zmiana. 10 lat młodszy.
Fryzurka świetna. Teraz jest pan podobny do Bruce'a Willisa.

Chyba nie tylko obserwatorom spodobała się ta fryzura, gdyż sam Olaf Lubaszenko od tamtego czasu stawia raczej na bardzo krótkie lub całkiem zgolone włosy, co widać na publikowanych przez aktora zdjęciach na Instagramie.

Więcej o: