Matka zamówiła kurczaka w panierce dla syna. Okazało się, że to... ręcznik

Pewna mama kupiła kurczaka w popularnej na Filipinach sieci restauracji. Nie była jednak w stanie pokroić mięsa na mniejsze kawałki. Postanowiła więc przyjrzeć się dokładnie zamówionemu jedzeniu.

Alique Perez to mama z Filipin, o której zrobiło się niedawno głośno za sprawą pewnego nietypowego zdarzenia. Kobieta zamówiła kurczaka dla syna z jednej z popularnych restauracji typu fast food. Danie, które otrzymali po czasie, okazało się być... ręcznikiem usmażonym na głębokim tłuszczu. Nagranie, na którym pokazane zostało pokazane zaskakujące danie, stało się hitem mediów społecznościowych. Co więcej, o nietypowym zdarzeniu poinformowały media na całym świecie. O sprawie napisał między innymi "New York Post".

Zobacz wideo W Chinach w restauracjach każdy dostaje maseczkę:

Zamówiła kurczaka. Okazało się, że to... ręcznik

Kobieta próbowała pokroić mięso. Po kilku próbach okazało się jednak, że jest to niemożliwe. Postanowiła więc dokładnie przyjrzeć się zamówionemu daniu. Była bardzo zaskoczona, gdy okazało się, że jest to ręcznik usmażony na głębokim tłuszczu. Jak poinformowała Alique, wcześniej myślała, że większość postów klientów narzekających na jedzenie to zmyślone treści. Jednak ostatnie doświadczenia pokazały jej, że tego typu wpadki naprawdę się zdarzają. 

Ręcznik zamiast kurczaka. Reakcja restauracji

Po nagłośnieniu zdarzenia, restauracja, która przygotowała danie, została zamknięta na trzy dni. Przedstawiciele firmy poinformowali także, że są głęboko zaniepokojeni sytuacją. Poza tym sieć zapowiedziała, że dołoży wszelkich starań, by podobny incydent nie powtórzył się w przyszłości. Zaplanowano już między innymi szkolenia pracowników oraz rozmowy z dostawcami żywności. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: