Sylwia Bomba zachwyciła kreacją, którą założyła na wesele. Tym razem nie przyćmiła panny młodej?

Sylwia Bomba podobnie jak w zeszłym roku postanowiła zaprezentować na Instagramie swoją kreację, w której wybrała się ostatnio na wesele. Jej poprzednia sukienka wywołała sporo kontrowersji, a część internautek twiardziła, że pewnie przyćmiła pannę młodą. Jak było tym razem?
Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Gogglebox. Przed telewizorem" i szybko zdobyła sympatię widzów. Obecnie spełnia się również w roli influencerki, aktywnie prowadząc swój profil na Instagramie, gdzie obecnie obserwuje ją ponad 759 tys. osób. Sylwia Bomba jest dla swoich obserwatorek inspiracją, a jej fanki chętnie inspirują się stylizacjami, w których pokazuje się influencerka.

Olaf Lubaszenko schudł 80 kg. Wówczas metamorfoza zaskoczyła fanów. Jak wygląda teraz? (zdjęcie ilustracyjne)Olaf Lubaszenko schudł 80 kg. Wówczas metamorfoza zaskoczyła fanów. Jak wygląda teraz?

Sylwia Bomba zachwyciła na Instagramie kreacją, którą ubrała na wesele. Tym razem nie przyćmiła panny młodej?

Ostatnio, Sylwia Bomba była gościem na weselu, a zdjęciem stylizacji, którą wybrała na tę okazję zdecydowała się podzielić z obserwatorkami oraz obserwatorami na Instagramie. Sylwia postawiła tym razem na krótką, czerwoną sukienkę z głębokim dekoltem wykonaną z koronki i tiulu. Kreacja zachwyciła internautki, a pod postem pojawiło się wiele komplementów:

Sylwia przepięknie wyglądasz
Woow, ale ślicznie ci w tej sukience
Wygląda Pani zjawiskowo, jak prawdziwa BOMBA
Bombowa kiecka, szałowo wyglądasz 
Ale kiecka! Czad

- czytamy w komentarzach.

Kaczorowska zdradza, jak radzi sobie z krytyką po wpisie o modzie na brzydotę. 'Nie dałam się wkręcić do takiej przepychanki'Agnieszka Kaczorowska przeprosiła urażone kobiety. "Mam prawo mieć swoją opinię"

 

Przypomnijmy, że w zeszłym roku Sylwia Bomba również była gościem na weselu i wybrała na tamtą okazję beżowo-białą, dopasowaną sukienkę maxi z pięknej koronki, która wzbudziła spore kontrowersje:

Suknia piękna, wyglądasz obłędnie! Jednak wg mnie nie stosownie do okazji
Chyba przyćmiłaś pannę młodą
Wyglądasz ślicznie, ale podzielam zdanie innych, że taka kiecka nie na wesele ;) to panna młoda ma błyszczeć, a pierwsze co przyszło mi na myśl po zobaczeniu zdjęcia, to że to Ty byłaś panną młodą

- pisały wówczas fanki w komentarzach.

 
Więcej o: