Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym. Fanki: Następna promującą "modę na brzydotę"

Joanna Koroniewska udostępniła na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje w stroju kąpielowym. Aktorka po raz kolejny pokazała ogromny dystans do siebie, a pod postem nie zabrakło komentarzy nawiązujących do wpisu Agnieszki Kaczorowskiej.
Zobacz wideo Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wygłupiają się w domu

Joanna Koroniewska jest jedną z tych gwiazd polskiego show-biznesu, która bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 560 tysięcy osób. Aktorka na swoim profilu chętnie dzieli się różnymi zdjęciami oraz nagraniami ze swojego życia. Nie da się ukryć, że Joanna Koroniewska zdobywa sympatię internautek oraz internautów swoim ogromnym poczuciem humoru, które doskonale widać w mediach społecznościowych.

Joanna Koroniewska w stroju kąpielowym na Instagramie. Fanki: Następna promującą "modę na brzydotę"

Ostatnio Joanna Koroniewska udostępniła na instagramowym profilu zdjęcie, na którym pozuje w stroju kąpielowym nad basenem. To kolejna fotografia, która doskonale pokazała, jak wiele dystansu ma do siebie i otaczającego ją świata aktorka. 

-I jak?! Nadaję się Vogue’a? Już teraz wiem, dlaczego mówią, że nie jestem w czepku urodzona. Było boso, ale w ostrogach. Jest prawie nago, ale w czapce. Z okazji Międzynarodowego Dnia Seksu oddaję Wam to co mam najlepsze! Całą siebie! Bo chodzi o to, żeby było wygodnie, skromnie i w uszy nie nawiało! Wiadomo! A, że Córki czapka trzy rozmiary za mała to co mi tam... Jak myślicie, Mąż wykonał to zdjęcie z czystej złośliwości? - napisała pod postem Joanna Koroniewska.

 

Pod zdjęciem momentalnie pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych fanek i fanów. Nie zabrakło ciepłych słów, a także nawiązań do wpisu Agnieszki Kaczorowskiej, który wywołał w ostatnich dniach prawdziwą burzę w sieci:

Totalnie modne są teraz takie zdjęcia na insta
Uwielbiam - dystans, luz
Następna promującą "modę na brzydotę". Uwielbiam Cię babo za dystans i luz
Padnę! Pani jest niemożliwa!
Dziękuję za to zdjęcie
Jest moc, jest power, jest dystans do siebie i to lubię

- czytamy.

Więcej o: