Pixie cut to hit! Ta krótka fryzura damska na lato 2021 doda charakteru każdej stylizacji

Krótkie fryzury na lato 2021 to hit! Nadeszły czasy, kiedy długie włosy już dawno przestały być wyznacznikiem kobiecości. Teraz możesz zdecydować się na wygodną, krótką fryzurę i nadal wyglądać sexy. Przykładem jest Pixie Cut, czyli najmodniejsza fryzura sezonu. Jak wygląda?

Krótka fryzura na lato 2021? Postaw na Pixie cut. To najgorętsza fryzura sezonu, która pasuje do niemal każdego kształtu twarzy. Jest odważna, z pazurem i łatwo się ją układa. Ma różne wersje i świetnie wygląda na każdym rodzaju włosów. Dodaje charakteru każdej stylizacji i jest bardzo wygodna. Pokochały ją kobiety na całym świecie i zamiast zapuszczać włosy na lato, decydują się na ich ścięcie. Odważysz się do nich dołączyć?

Zobacz wideo Nie wiesz, jak ujarzmić kręcone włosy? Ten przeplatany kucyk jest banalnie prosty i efektowny

Pixie cut to krótka fryzura dla kobiet. Jak wygląda?

Pixie cut to krótka fryzura na lato, którą charakteryzuje mocne, wyraźne cięcie włosów, zwłaszcza po bokach. Występuje najczęściej w towarzystwie grzywki, która nieco łagodzi ten wizerunek. Grzywka zdarza się, że jest zaczesana na bok, lub nieco do tyłu. Włosy są krótsze z tyłu i dłuższe z przodu, przez co nie tracą swojej objętości. Pixie cut to fryzura dobra dla wszystkich odważnych kobiet, które zdecydowały się nie zapuszczać włosów. Latem, taka fryzura jest bardzo wygodna. Będzie ci w niej chłodno, a ułożenie takiej fryzury zajmuje zaledwie kilka minut. Podkreśla również kości policzkowe i wysmukla twarz. 

 

Pixie cut to modna fryzura na lato 2021! Jak ją układać?

Fryzurę Pixie cut jest bardzo łatwo ułożyć. Ta modna fryzura na lato 2021, układa się praktycznie sama, a wymaga jedynie niewielkiej korekty. Aby poprawić jej wygląd, użyj pasty na ciepło do włosów, celem lekkiego zmierzwienia całej fryzury. Możesz również podkreślić grzywkę lokówką, prostownicą, lub odgarnąć ją do tyłu na żel. Zamiast tracić godziny przed lustrem, możesz szybciej korzystać z lata.

 

Pixie cut to modna krótka fryzura na lato. Jakie jeszcze fryzury będą na czasie?

Pixie cut to nie jedyna modna fryzura tego lata. Większość trendów na nadchodzący sezon, to właśnie krótkie fryzury. Wszystkie łączy mocne cieniowanie i charakterystyczny "pazur", który znakomicie pasuje do wielu stylizacji. Takie krótkie fryzury możesz znosić zarówno do sukienek, jak i spodni. Sprawdzą się na eleganckie kolacje, ale i festiwale muzyczne. Wszystko zależy od reszty dodatków i twojej wyobraźni. Do najpopularniejszych fryzur w tym sezonie zaliczamy jeszcze m.in. 

 
Więcej o: