Księżna Diana uwielbiała taki makijaż. W tym sezonie znowu jest bardzo modny

Ten element przez długi czas był jednym ze znaków rozpoznawczych brytyjskiej księżnej. Co ciekawe, niedawno stał się znowu bardzo modny. Podpowiadamy, jakie kosmetyki, pozwolą osiągnąć ci taki efekt.

Księżna Diana przez długi czas była inspiracją dla wielu kobiet na całym świecie. Oglądając jej zdjęcia, wielu fanów zwraca uwagę na pewien szczegół. Przez lata księżna Diana bardzo często malowała się niebieskim eyelinerem.

Księżna Diana uwielbiała ten kosmetyk. W tym sezonie znowu jest bardzo modny

Niebieskie kredki w latach 80. ubiegłego wieku były bardzo popularnym elementem makijażu. W tamtym okresie stały się także jednym ze znaków rozpoznawczych księżnej Diany. Niedawno ten trend powrócił! Od jakiegoś czasu jest mocno widoczny w makijażach modelek prezentujących kolekcje różnych domów mody. 

 

Niebieski eyeliner lub kredka będą doskonałym dodatkiem do lekkiego makijażu na ciepłe dni. Ten stylowy element doda ci ekstrawagancji i wyrazistości. Jeśli jednak zdecydujesz się na taki krok, pamiętaj, że pozostałe elementy makijażu powinny być dosyć stonowane. Jak wykonać perfekcyjną kreskę? Poznaj doskonałe triki makijażystki, które ułatwią wykonywanie makijażu:

Zobacz wideo Jak uzsykać idealną kreskę na oku??

Niebieskie eye-linery: jakie wybrać?

Niebieska kredka stała się w latach osiemdziesiątych ubiegłego wieku jednym ze znaków rozpoznawczych księżnej Diany. Chcesz wykonać podobny makijaż? Oto kilka niebieskich eye-linerów z różnych półek cenowych, które zbierają w ostatnim czasie rewelacyjne recenzje. 

  • Rimmel Wonder'proof, wodoodporny eyeliner o wysokiej pigmentacji (cena: około 15 złotych);
  • Wibo Eyeliner płynny eyeliner Electric Blue (cena: około 9 złotych);
  • Bell Hypoallergenic, Fresh Color Eyeliner (cena: około 20 złotych);
  • Sephora Collection, Wodoodporny kolorowy eyeliner w pisaku (cena: 45 złotych).

Może cię także zainteresować:

Więcej o: