Pamiętacie chłopca, który reklamował Kinder Czekoladę? Teraz ma 27 lat i trudno go poznać

Josh Bateson użyczył swojego wizerunku firmie Ferrero jako dziesięciolatek. Dzięki temu jego twarz kojarzy obecnie większość z nas. Jak zmienił się po latach słynny chłopiec z reklamy Kinder Czekolady?

Słynny chłopiec ze zdjęcia na opakowaniu Kinder Czekolady to Brytyjczyk Josh Bateson, który ma obecnie 27 lat. Mimo że nie kontynuuje pracy w modelingu, aktywnie udziela w mediach społecznościowych. Jego profil na Instagramie obserwuje ponad 121 tysięcy osób. Mężczyzna mieszka obecnie "na dwa domy" - w Chiswick oraz w Sandbanks.

Zobacz wideo Pazura opowiedział o najstarszej córce. "Odziedziczyła po mnie naiwność"

Pamiętacie chłopca, który reklamował Kinder Czekoladę?

Josh Bateson użyczył swojego wizerunku firmie Ferrero jako dziesięciolatek. Dzięki temu jego twarz kojarzy obecnie większość z nas. Co ciekawe, Josh nie był pierwszym dzieckiem, którego wizerunek zdobił znane na całym świecie słodycze. Wcześniej, przez 30 lat, był nim Günter Euringer z Niemiec, obecnie 58-latek. Zdjęcie Güntera znalazło się na produkcie dzięki jego mamie, która pracowała w agencji reklamowej. Swoją tożsamość mężczyzna zdradził w autobiografii "Das Kind der Schokolade". Günter od lat mieszka w Monachium i jest filmowcem. Pamiętacie go?

 

Chłopiec z reklamy Kinder Czekolady - jak teraz wygląda?

Następcą Güntera był wspomniany już Josh Bateson. Mimo ogromnej rozpoznawalności Brytyjczyk nie skupił się na karierze medialnej. W poprzednich latach studiował stosunki międzynarodowe na Loughborough University of London. Jego ogromną pasją są zagraniczne podróże, którymi często chwali się na swoim profilu na Instagramie. Joshn Bateson w niczym nie przypomina słodkiego chłopca sprzed dekady. Zobaczcie, jak teraz wygląda słynny dziecięcy model:

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: