Koko i Kaszmir. 10 lat temu występowały z mamą w telewizji. Potem cisza. Co teraz robią córki Katarzyny Figury?

Katarzyna Figura ma troje dzieci - syna oraz dwie córki. W 2011 roku dziewczynki pojawiły się wraz z mamą w studiu "Dzień Dobry TVN". W następnych latach nie widywano ich już jednak na salonach czy ściankach. Jak obecnie wyglądają córki aktorki?

Katarzyna Figura jest aktorką filmową, teatralną. W 1985 r. ukończyła PWST. Po dyplomie uczyła się w Conservatoire d'Art Dramatique w Paryżu (stypendium). Potem wyjechała do USA. Aktorka dwukrotnie była mężatką. Pierwszym mężem był Jan Chmielewski, z którym ma syna Aleksandra. Para rozwiodła się w 1989 roku. W 2000 roku Figura poznała w Los Angeles Kai'ego Schoenhalsa. Owocem ich związku są dwie córki - Koko i Kaszmir. Ta relacja także nie przetrwała. Gwiazda wyznała, że jej były partner znęcał się nad nią psychicznie, a niekiedy dochodziło nawet do rękoczynów. Kilka lat temu aktorka zażądała rozwodu od ówczesnego męża, który wytoczył jej pozew o naruszenie dóbr osobistych. Od tamtej pory para toczy walkę w sądzie m.in. o prawo do opieki nad dwiema córkami: Koko i Kaszmir.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Przeprowadzka nad morze 

Aktorka po traumatycznych przeżyciach ułożyła swoje życie na nowo i zmieniła miejsce zamieszkania. Obecnie Koko ma 19 lat, a Kaszmir 16. Nastolatki wraz z mamą mieszkają w Gdyni. - Moja teściowa powiedziała: to najlepsze, co mogłaś w życiu zrobić. Jest naprawdę zachwycona sposobem, w jaki pokierowałam losami mej najbliższej rodziny - mówię o swej mamie i córkach. Tylko syn pozostał w Warszawie, ale często do nas przyjeżdża - powiedziała w jednym z wywiadów aktorka.

Katarzyna Figura ma piękne córki. Jak obecnie wyglądają Kaszmir i Koko?

Nastolatki aktywnie udzielają się w mediach społecznościowych. Zdaniem wielu komentujących urodę z pewnością odziedziczyły po znanej mamie. Jakiś czas temu aktorka w rozmowie z "Rewią" opowiedziała o swoich córkach. Jak zdradziła, Koko jest bardzo samodzielna, a Kaszmir świetnie się uczy, lubi czytać i pięknie recytuje wiersze. Zobaczcie, jak teraz wyglądają nastolatki:

 
 
 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: