Ta koloryzacja ukrywa odrosty! Shadow roots to prawdziwy hit we fryzjerstwie

Fryzura shadow root, to hit w świecie koloryzacji. Ukrywa odrosty i jest bardzo modna. Wygląda naturalnie, ale też bardzo efektownie. To włosy w kilku odcieniach, tworzących spójną całość. Jak wygląda shadow roots i dlaczego warto zdecydować się właśnie na taką fryzurę?

Fryzura shadow root, to koloryzacja, która pomoże ci zapomnieć o odrostach! Jeśli nie zawsze masz czas, aby odwiedzić fryzjera, ta koloryzacja włosów jest dla ciebie. Nie jest tylko dla zabieganych, ponieważ oprócz tego jest bardzo modna. To koloryzacja łącząca w sobie ciemne i jasne odcienie. Jest wyjątkowa i wygląda spektakularnie. Najlepiej prezentuje się przy długich pasmach. Jak wygląda?

Zobacz wideo Marta Manowska o zmianie fryzury

Shadow root ukryje twoje odrosty! Jak wygląda ta modna fryzura?

Shadow root, to jedna z najmodniejszych fryzur sezonu. Po koloryzacjach typu ombre i sombre, czas na ich młodszą siostrę. Koloryzacja shadow root wygląda nieco podobnie, ale różni się tym, że ciemne odcienie zaczynają się już od czubka głowy. Przenikają delikatnie dalej i kończą się w jasnym odcieniu. Ta fryzura najbardziej efektownie prezentuje się w przypadku kontrastowych kolorów. W tym sezonie królują odcienie szarości, zestawiając je z czernią, lub ciemnym brązem, uzyskasz prawdziwy efekt wow.

 

Odmładzające fryzury dla 40-latek. Te cięcia są kobiece, seksowne i bardzo wygodne (zdjęcie ilustracyjne)Odmładzające fryzury dla 40-latek. Te cięcia są kobiece, seksowne i bardzo wygodne

Fryzura shadow root, to hit na lato. Komu pasuje?

Fryzura shadow root najlepiej wygląda przy włosach do ramion, lub dłuższych. Będzie pasować przede wszystkim osobom z prostymi, lub lekko falowanymi włosami. Właśnie wtedy będzie łatwiej dostrzec całą koloryzację i przechodzące między sobą odcienie. Jeśli naturalnie masz ciemne włosy, a zdecydowałaś się na jasny odcień, to...tym lepiej! Efekt będzie bardziej naturalny, a twoje odrosty niemal wtopią się w ciemny odcień, osadzony bliżej przedziałka włosów. Może przypominać na pierwszy rzut oka odwrócony balayage.

 

Modne koloryzacje na lato 2021. Jakie stylizacje włosów będą modne w tym sezonie?

Najmodniejsze koloryzacje na sezon wiosna/lato 2021, to przede wszystkim blondy i ich różne odmiany. Połączone z ciemnymi refleksami odcienie, prezentują się w słońcu naprawdę pięknie. Przede wszystkim na czasie jest fryzura Chunky Highlights, a także Szampański Blond, który pokochały gwiazdy. Nosi go m.in Julia Wieniawa i Małgorzata Rozenek-Majdan. Wśród ciemnych odcieni króluje kolor Espresso Brown i Cold Brew Hair. Każdy z obecnych trendów jest wyjątkowy i robi wrażenie. 

 

Małgorzata Rozenek w najmodniejszej, odmładzającej fryzurze na lato. To hit wśród kobiet (zdjęcie ilustracyjne)Małgorzata Rozenek w najmodniejszej, odmładzającej fryzurze na lato. To hit wśród kobiet

Więcej o: