Ta koloryzacja ukrywa odrosty! Shadow roots to prawdziwy hit we fryzjerstwie

Fryzura shadow root, to hit w świecie koloryzacji. Ukrywa odrosty i jest bardzo modna. Wygląda naturalnie, ale też bardzo efektownie. To włosy w kilku odcieniach, tworzących spójną całość. Jak wygląda shadow roots i dlaczego warto zdecydować się właśnie na taką fryzurę?

Fryzura shadow root, to koloryzacja, która pomoże ci zapomnieć o odrostach! Jeśli nie zawsze masz czas, aby odwiedzić fryzjera, ta koloryzacja włosów jest dla ciebie. Nie jest tylko dla zabieganych, ponieważ oprócz tego jest bardzo modna. To koloryzacja łącząca w sobie ciemne i jasne odcienie. Jest wyjątkowa i wygląda spektakularnie. Najlepiej prezentuje się przy długich pasmach. Jak wygląda?

Zobacz wideo Marta Manowska o zmianie fryzury

Shadow root ukryje twoje odrosty! Jak wygląda ta modna fryzura?

Shadow root, to jedna z najmodniejszych fryzur sezonu. Po koloryzacjach typu ombre i sombre, czas na ich młodszą siostrę. Koloryzacja shadow root wygląda nieco podobnie, ale różni się tym, że ciemne odcienie zaczynają się już od czubka głowy. Przenikają delikatnie dalej i kończą się w jasnym odcieniu. Ta fryzura najbardziej efektownie prezentuje się w przypadku kontrastowych kolorów. W tym sezonie królują odcienie szarości, zestawiając je z czernią, lub ciemnym brązem, uzyskasz prawdziwy efekt wow.

 

Fryzura shadow root, to hit na lato. Komu pasuje?

Fryzura shadow root najlepiej wygląda przy włosach do ramion, lub dłuższych. Będzie pasować przede wszystkim osobom z prostymi, lub lekko falowanymi włosami. Właśnie wtedy będzie łatwiej dostrzec całą koloryzację i przechodzące między sobą odcienie. Jeśli naturalnie masz ciemne włosy, a zdecydowałaś się na jasny odcień, to...tym lepiej! Efekt będzie bardziej naturalny, a twoje odrosty niemal wtopią się w ciemny odcień, osadzony bliżej przedziałka włosów. Może przypominać na pierwszy rzut oka odwrócony balayage.

 

Modne koloryzacje na lato 2021. Jakie stylizacje włosów będą modne w tym sezonie?

Najmodniejsze koloryzacje na sezon wiosna/lato 2021, to przede wszystkim blondy i ich różne odmiany. Połączone z ciemnymi refleksami odcienie, prezentują się w słońcu naprawdę pięknie. Przede wszystkim na czasie jest fryzura Chunky Highlights, a także Szampański Blond, który pokochały gwiazdy. Nosi go m.in Julia Wieniawa i Małgorzata Rozenek-Majdan. Wśród ciemnych odcieni króluje kolor Espresso Brown i Cold Brew Hair. Każdy z obecnych trendów jest wyjątkowy i robi wrażenie. 

 
Więcej o: