Olga Frycz jest w ciąży. Dziecko wychowa samodzielnie. Fanka: Facet nie jest potrzebny do niczego!

Olga Frycz po raz drugi zostanie mamą. Niedawno na swoim profilu na Instagramie zdradziła płeć i imię drugiego dziecka. Poza tym aktorka poinformowała, że ojciec nie będzie uczestniczył w jego wychowaniu. - Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór - napisała.

Olga Frycz to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Gwiazda aktywnie udziela się w mediach społecznościowych. Aktorka chętnie publikuje na Instagramie prywatne zdjęcia, pokazując nie tylko życie zawodowe, ale i osobiste. Obecnie jej profil obserwuje już ponad 300 tysięcy osób.

Zobacz wideo Olga Frycz opowiada o relacjach z ojcem córki:

Olga Frycz jest w ciąży. Zdradziła imię i płeć dziecka

Olga Frycz opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie z ciążowym brzuszkiem. Do fotografii aktorka dodała obszerny wpis. 

Helenka będzie super siostrą, a ja zrobię wszystko, co w mojej mocy, żeby moje dzieci były najszczęśliwsze. O siebie jestem totalnie spokojna. Czuję się wspaniale i wierzę, że wszystko będzie dobrze

- napisała Frycz. Aktorka poinformowała także, że ojciec jej drugiego dziecka nie będzie uczestniczył w jego wychowaniu. - Samodzielnego macierzyństwa nie obawiam się wcale, wiadomo, że czasem będzie ciężko, ale mam wprawę i mocny charakter i był to mój własny, świadomy wybór. Mam wokół siebie wspaniałych przyjaciół, którym dziękuję, że nie oceniają negatywnie moich decyzji, nie próbują przekonać do swoich racji, ale wspierają mnie jeśli tylko tego potrzebuję - napisała. Poza tym aktorka zdradziła płeć i imię pociechy:

Jestem szczęśliwa i cóż mogę więcej napisać. Czekamy na Ciebie Zosiu.
 

Olga Frycz samodzielnie wychowa córkę. "Facet nie jest potrzebny do niczego!"

Post aktorki wzbudził ogromne zainteresowanie. Frycz otrzymała wiele słów wsparcia od znanych koleżanek oraz obserwatorek. 

Gratulacje! Jesteś silną kobietą!
Jestem również samodzielną mamą i można wiele mając przyjaciół bliskich i oczywiście pieniądze. Zdrówka dla was!
Kochana nie ma nic piękniejszego w życiu, a facet nie jest potrzebny do niczego!

- czytamy pod zdjęciem aktorki. 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: