Modne paznokcie 2021? Tym razem postawimy na naturę. Te stylizacje to największy hit!

Modne paznokcie 2021 opierają się na różnorodności. Pozwalamy sobie na szalone wzory i delikatne nude. Nie zabraknie także pasteli i frenchu w nowym wydaniu. Na który z nich postawić? Wybrałyśmy najpiękniejsze inspiracje z Instagrama!

Zadbane dłonie i paznokcie to domena kobiecości. Dzięki nim wyglądamy estetycznie i przemycamy do naszego stylu kilka dodatkowych podrasowań w formie kolorowych esów – floresów lub delikatnych pasteli. W tym roku moda pozostawia nam do wyboru naprawdę wiele różnych możliwości. Nie ograniczamy się do zamkniętych ram trendów i nie podążamy za tym, co nosi większość. Stylizacje mają odzwierciedlać nas, a my mamy kochać to, co na siebie zakładamy. Mimo to istnieje kilka tendencji, które tego roku będą szczególnie pożądane przez wszystkie miłośniczki mody. Na jaki manicure postawimy?

Zobacz wideo Sposoby na pielęgnację dłoni i paznokci. Jak wydłużyć odstęp między wizytami u manikiurzystki?

Krótkie paznokcie hybrydowe jako sposób na modę i wygodę. Jaki kształt wybrać?

Krótkie paznokcie wcale nie muszą być zaniedbane. Co ciekawe, coraz więc osób decyduje się na nie ze względu na niesamowitą wygodę i estetykę. Możemy pozwolić sobie na przeróżne wzory lub kolory. Jeśli chodzi o kształt, tutaj również pozwalamy sobie na zupełną dowolność, choć lepiej zrezygnować w tym przypadku z migdałków, które mogłyby wyglądać nienaturalnie – nie mówiąc o tym, jak trudno byłoby je wykonać.

 

Kształt okrągły sprawdzi się najlepiej osobom, które wykonują dużo prac dłońmi. Są najwygodniejsze i najpraktyczniejsze, a przy tym będą dobrym wyborem jeśli nasze paznokcie mają słabszą strukturę. Kwadrat natomiast dużo lepiej prezentuje się na średnich lub długich paznokciach, choć nie wyklucza się oczywiście innych możliwości. Nie pasuje jednak do wszystkich dłoni. Jeśli nasze płytki są szerokie a palce krótkie, lepiej się dobrze zastanowić nad tym kształtem.

 

Paznokcie francuskie w nowym wydaniu. Czas na kolorowy french

Francuskie paznokcie już od lat królują wśród najbardziej estetycznych i minimalistycznych wzorów. W tym roku jednak poznamy je zupełnie na nowo. Kolorowy french to totalny szał. Zamiast klasycznej bieli decydujemy się na najróżniejsze barwy lub szalone wzory, które wyglądają naprawdę niepowtarzalnie. Zachowujemy klasę, stosując bezbarwną bazę, ale nie wpadamy w ramy przestarzałości czy oklepania.

TOP PRODUKTY DO PAZNOKCI 2021

 
 

Manicure hybrydowy w pastelowych tonach. Postaw na delikatność

W tym roku pastele opanowały cały świat mody. Są ubrane w ciuchy, dodatki, makijaże i … paznokcie. Żółć, zieleń, fiolet, błękit, róż, pomarańcz – możesz wybrać to, co tylko chcesz. Najważniejsze jest to, aby współtworzyły z twoją osobowością zgodną całość. Eksperymenty są na czasie, więc nie bój się łączyć ze sobą barwy, które do tej pory nijak nie wpisywały się w zgrany zespół. Szalony manicure? Jesteśmy na tak!

 
 

Modne czerwone sukienki lato 2021

Więcej o: