Małgorzata Rozenek pokazała biuro w Meksyku. "A inni i tak powiedzą, że masz wakacje cały rok"

"Z leżaka prowadzę firmę" - oznajmiła Małgorzata Rozenek pod najnowszym wpisem na swoim profilu na Instagramie i pokazała, jak wygląda jej praca zdalna wprost z Meksyku. Kostium kąpielowy, leżak i słońce - niejeden Polak o tym marzy, siedząc na home-office. Jednak gwiazda przyznała, że nie jest idealnie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan przebywają obecnie w Meksyku. Już na początku roku udali się tam, żeby oderwać się od pandemicznej, polskiej rzeczywistości i właśnie wtedy gwiazda zakochała się w Tulum. Po kilku miesiącach postanowiła tam wrócić, żeby nie tylko cieszyć się słońcem i beztroskim czasem na plaży, ale także pracować nad nowym projektem zawodowym. Dziś pochwaliła się tym, jak wygląda jej biuro i z czym musi się mierzyć podczas pracy zdalnej z drugiego końca świata. 

Zobacz wideo Doda odtworzyła słynną scenę ze „Słonecznego patrolu" na plaży w Meksyku

Małgorzata Rozenek pokazała swoje biuro w Meksyku

Kto nie marzył o pracy zdalnej wprost z rajskiej plaży? Małgorzata Rozenek zrealizowała to marzenie i opublikowała zdjęcie wprost z leżaka. 

Trzymam rękę na pulsie. Z leżaka prowadzę firmę, bo to, że jest tu pięknie i przez dwa dni w tygodniu (tak jak w domu) odpoczywamy, to nie oznacza, że przez pozostałe pięć, nie pracujemy, dlatego też tak mało tu zdjęć pięknych plaż (chociaż tu też winne są glony), czy super knajp. Trochę nie mamy na to wszystko czasu, ale najważniejsza lekcja z tego zwariowanego roku, jest taka, że coraz częściej, można pracować z każdego miejsca na ziemi. Ale zauważyłam taką prawidłowość: im dalej od domu jesteś, tym bardziej pojawia się, wymagający twojej osobistej interwencji problem

- napisała i dodała, że ze względu na inną strefę czasową i siedem godzin różnicy, od razu po przebudzeniu "zaczyna dzień w galopie".

 
Nie narzekam! Tak się z Wami dzielę!

- podkreśliła.

Uroki prowadzenia działalności. Niby urlop, a jednak człowiek jedną nogą w firmie

- napisała pod zdjęciem jedna z fanek, a Rozenek dodała: "I całą głową"

A inni i tak powiedzą, że masz wakacje cały rok. Nic samo się nie zrobi

- stwierdziła inna. 

Więcej o: