Victoria Beckham kolekcją ze Spice Girls wspiera LGBT+. Jak wygląda koszulka za 400 zł?

Victoria Beckham stworzyła specjalną kolekcję we współpracy z koleżankami ze Spice Girls. Ubrania właśnie trafiły do sprzedaży. Cały dochód ze sprzedaży koszulek oraz saszetek zostanie przeznaczony na szczytny cel.

Spice Girls to chyba najsłynniejszy żeński zespół świata. Powstał w 1994 roku, początkowo pod nazwą Touch. Girlsband tworzyły Melanie Brown (Scary Spice), Melanie Chisholm (Sporty Spice), Emma Bunton (Baby Spice), Geri Halliwell (Ginger Spice) oraz Victoria Adams (Posh Spice). Kultowy girlsband rozpadł się w 2000 roku. Niedawno jednak artystki ponownie połączyły siły. 

Zobacz wideo Konflikty między muzykami, które doprowadziły do rozpadu znanych grup:

Limitowana kolekcja we współpracy ze Spice Girls

Victoria Beckham od 2008 roku zajmuje się projektowaniem ubrań. Niedawno asortyment jej marki poszerzył się o produkty stworzone z myślą o fanach Spice Girls. To koszulka oraz saszetka ze specjalnym hasłem - Wannabe. Przypomnijmy, że jest to tytuł debiutanckiej piosenki Spice Girls z 1996 roku, która przyniosła grupie ogromną popularność. Co więcej, na produktach pojawia się tęczowy motyw. Cena koszulki wynosi 420 zł. Z kolei za saszetkę musimy zapłacić 510 złotych. 

Wsparcie społeczności LGBT+

O limitowanej kolekcji zrobiło się już głośno w mediach na całym świecie. W ten sposób projektantka uczciła 25. rocznicę wydania piosenki Wannabe. Co więcej, kolekcja jest także ukłonem w stronę społeczności LGBT+. Warto wspomnieć, że cały dochód ze sprzedaży koszulek oraz saszetek zostanie przeznaczony na walkę z bezdomnością w Wielkiej Brytanii młodzieży LGBT+.

Odkryj limitowaną kolekcję produktów Pride 2021. Victoria Beckham po raz trzeci nawiązała współpracę  z Albert Kennedy Trust, aby stworzyć koszulkę i saszetkę z hasłem "Proud and wannabe your lover"

- czytamy na stronie sklepu Victorii Beckham.

 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: