Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcia ze szpitala. Tak starała się o dziecko. Internautki wzruszone: "Ryk!"

Małgorzata Rozenek-Majdan z okazji pierwszych urodzin swojego najmłodszego syna, opublikowała na Instagramie osobiste zdjęcia z kliniki leczenia niepłodnos?ci, w której starali się z Radosławem Majdanem o dziecko. Post wzruszył wiele internautek. - Cudownie, że Pani o tym głośno mówi - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie obserwuje ją już ponad 1,4 mln osób. Na swoim profilu gwiazda regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Ostatnio, z okazji urodzin swojego najmłodszego synka postanowiła podzielić się wyjątkowymi fotografiami, które poruszyły jej obserwatorki.

Julia Wieniawa znów rozjaśniła włosy? Fanki: 'Podobna do Agnieszki Woźniak-Starak'. Mają rację? (zdjęcie ilustracyjne) Julia Wieniawa znów rozjaśniła włosy? Fanki: "Podobna do Agnieszki Woźniak-Starak"

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zdjęcia ze szpitala. Tak starała się o dziecko. "Do końca życia będziemy wdzięczni"

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan 10 czerwca 2020 roku powitali na świecie swojego syna, Henryka, który podobnie, jak dwójka jej starszych synów (Stanisław i Tadeusz), przyszedł na świat pomocy lekarzy oraz metody in vitro. Przy okazji pierwszych urodzin syna Henryka, Małgorzata Rozenek-Majdam pokazała na instagramowym profilu niepublikowane wcześniej zdjęcia z kliniki, w której przeszła zabieg, a także podziękowała lekarzom i całemu zespołowi.

Wszystko zaczęło się w @przychodnia_novum dzięki wspaniałej opiece i ogromnej wiedzy, po pewnych perturbacjach - STAŁO SIĘ !!! Do końca życia będziemy wdzięczni: dr Lewandowskiemu, dr Kozioł, Annie Wiśniewskiej i całemu zespołowi @przychodnia_novum

- napisała Małgorzata Rozenek-Majdan pod zdjęciami.

 

Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym. Fanki: Następna promującą 'modę na brzydotę' (zdjęcie ilustracyjne) Koroniewska pokazała zdjęcie w stroju kąpielowym. Fanki: Następna promującą "modę na brzydotę"

Pod postem pojawiło się wiele ciepłych komentarzy od wzruszonych internautek:

To jest totalnie wzruszające
Cudownie, że Pani o tym głośno mówi <3 u nas obecnie 32 tc. Dzięki in vitro spełniło się nasze marzenie <3
Cudowny post! Bardzo się wzruszyłam...
Tak wiele robicie dla nas starających się! Dziękuje! <3 a dla #dzidziusiamajdana samych wspaniałości i radości w życiu, o resztę zadbają rodzice!
To post, który wyciska łzy z oczu osobom z podobną historią <3
Coś wspaniałego, coś cudownego!

- czytamy.

Więcej o: