Małgorzata Kożuchowska przeszła metamorfozę! Jej blond włosy to już przeszłość? "Jesteś ruda!"

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najsłynniejszych polskich aktorek. Jej znakiem rozpoznawczym stały się przede wszystkim krótko ścięte blond włosy. Niedawno na Instagramie gwiazdy pojawiło się zdjęcie, które zaskoczyło fanów. Nowa fryzura wywołała wielkie zamieszanie!

 Małgorzata Kożuchowska to prawdziwa ikona stylu. Jej wygląd od lat jest inspiracją dla wszystkich fanek, a jej każda metamorfoza staje się impulsem do zmian. I choć jej dotychczasowa fryzura zyskała już miano fryzury „na Kożuchowską", aktorka nie boi się nowych wyzwań. Tym razem zaskoczyła wszystkich fenomenalną niespodzianką. Rude loki? Skąd pomysł na taki look? Okazuje się, że wszystko ma swoje korzenie w życiu zawodowym. Dlaczego aktorka zdecydowała się na tak odważny krok? Powód może okazać się zaskoczeniem.

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska zdradza, jak oszukała produkcję "M jak miłość"

Małgorzata Kożuchowska w nowej fryzurze. Rude loki zachwyciły fanów

Małgosia Kożuchowska wie, co zrobić, aby wyglądać fenomenalnie. Jej stylizacje stały się dla wielu Polek źródłem największych inspiracji, a look aktorki stał się synonimem estetyki i elegancji. Choć jej styl przepuszcza przez sitko przeróżne tendencje modowe, punktem wyjścia dla każdej była niezmienna od wielu lat fryzura. Krótko przycięte blond włosy to znane nam wszystkim uczesanie „na Kożuchowską". Okazuje się jednak, że nic na świecie nie może być zbyt stabilne. Gwiazda zaskoczyła fanów zupełnie nowym wyglądem. Rude loki ułożone w stylu lat 90. prezentują się fenomenalnie, a instagramowe zdjęcie bije rekordy popularności. Skąd pomysł na tak wielką zmianę?

Szalone lata 90-te czyli matura i początek studiów…wspaniale móc wrócić do tamtych czasów…choć na chwilę! – pisze Małgosia
 

Okazuje się, że metamorfoza nawiązuje do jej najnowszego projektu. Aktorka zagra w nowym filmie, „Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle", w którym wcieli się w rolę z Doroty Lis, żony jednego z głównych bohaterów. A ponieważ akcja dzieje się na przełomie lat 80. i 90., stylizacja gwiazdy musiała być taka, a nie inna. Musimy jednak przyznać, że Małgosia wygląda świetnie ubrana w stylizacje PRL-owskiego stylu. Nasze zdanie potwierdzają fani, którzy z wielkim zaangażowaniem komentowali nowe zdjęcie:

Ale pięknie!!! ??????
Wow! Extra
petarda!!!
Siostro! Jesteś ruda

A co wy myślicie o nowym looku Gosi? Zapowiada się naprawdę ciekawie!

Więcej o: