Natasha Obama ziewa na przemówieniach ojca i rapuje na TikToku. Co u córki byłego prezydenta USA?

Natasha Obama 10 czerwca skończyła 20 lat. Córka Baracka Obamy zasłynęła jako "niezłe ziółko" wśród pierwszych córek Ameryki. Kim jest 20-latka, która rapuje na TikToku, pracowała w restauracji i nie powiela rodzinnych tradycji w kwestii wyboru ścieżki edukacyjnej?

Natasha Obama miała siedem lat, kiedy jej ojciec objął funkcję prezydenta Stanów Zjednoczonych. Zarówno ona, jak i jej siostra dorastały na oczach całego świata. W 2014 r. trafiły na listę 25. najbardziej wpływowych nastolatków według magazynu "Time", a kariera rodziców wpłynęła na całe ich życie.

Zobacz wideo

Wkraczanie w dorosłość, będąc nieustannie obserwowanym przez prywatnych ochroniarzy i paparazzich, z pewnością nie było łatwe. Mimo to obie dziewczyny pozostały sobą i każda z nich poszła w innym kierunku. Czym zajmuje się Natasha, która przełamała wszelkie stereotypy dotyczące pierwszej córki Ameryki?

 

Kim jest Natasha Obama?

Zarówno Barack, jak i Michelle Obama chcieli, żeby ich córki żyły normalnie. Kiedy kończyła się druga kadencja ojca, Sasha pracowała jako kasjerka w restauracji z jedzeniem na wynos. Przez cały czas pod okiem ochroniarzy. Teraz skończyła szkołę średnią i złożyła dokumenty na University of Michigan. Nie poszła ścieżką, którą można się było spodziewać i zamiast Harvardu trafiła na publiczną uczelnię, która nie zalicza się do najbardziej prestiżowych uniwersytetów w kraju.

To, że nie jest to żadna markowa, sławna, fantazyjna szkoła, nie oznacza, że nie można uzyskać tam doskonałej edukacji

- podkreślał wielokrotnie Barack Obama w kontekście mniej prestiżowych uczelni.

Zawsze będziesz moją małą dziewczynką, ale nie potrafiłabym nie być dumna z kobiety, którą właśnie się stajesz

- napisałą z kolei w opisie pod wspólnym zdjęciem na swoim profilu na Instagramie Michelle Obama i złożyła w ten sposób córce życzenia urodzinowe.

 

Jakiś czas temu głośnym echem odbiło się nagranie, w którym Natasha Obama wraz z grupą przyjaciół rapuje na TikToku. Wówczas zyskała miano najbardziej kontrowersyjnej pierwszej córki USA. Barack Obama podkreślił w wywiadzie dla InStyle, że jego młodsza pociecha nikogo nie udaje i zawsze mówi, co myśli, a także jest pewna siebie i twardo stąpa po ziemi. Już gdy miała 11 lat, paparazzi przyłapali ją ziewającą na przemówieniu ojca i od tamtej pory Amerykanie kochają ją za naturalność.

 

Meghan Markle namawia męża na testy DNA. Chce przerwać spekulacje na temat ojcostwaCórka Meghan Markle i księcia Harry'ego nie jest księżniczką. Dlaczego nie otrzymała tego tytułu?

Więcej o: