Agnieszka Sienkiewicz zmieniła kolor włosów. Fani są zachwyceni: "Wow, ale zmiana!"

Agnieszka Sienkiewicz postawiła na wielką zmianę. Nowy kolor włosów był zupełnym zaskoczeniem dla fanów. Dlaczego aktorka zdecydowała się na tak odważny krok? Metamorfoza jest fenomenalna!

Agnieszka Sienkiewicz zasłynęła z roli Dorotki w popularnym serialu Polsatu, „Przyjaciółki". Od tej pory wszystkie kojarzyłyśmy ją przede wszystkim z brązowymi włosami, przyciętymi równiutko do ramion. Nic więc dziwnego, że ostatnie zdjęcie aktorki było dla fanów sporym zaskoczeniem. Co je spowodowało? Przede wszystkim odważna koloryzacja! Gwiazda wygląda zupełnie inaczej w nowych kosmykach. Skąd pomysł na tak dużą metamorfozę?

Zobacz wideo Agnieszka Sienkiewicz chwali się efektami treningów z Anną Lewandowską

Agnieszka Sienkiewicz przeszła metamorfozę. Dlaczego się na nią zdecydowała?

Agnieszka Sienkiewicz nie jest osobą, która lubi zaskakiwać swoich fanów. Zwykle oglądamy ją na ściankach jako uroczą, delikatną kobietę ubraną w przepiękne suknie i skromne fryzury. Brązowe kosmyki stały się jej znakiem rozpoznawczym i nic nie wskazywało na to, że kiedykolwiek mogłoby się to zmienić. Ostatnio aktorka postanowiła pochwalić się obserwatorom swoją wielką metamorfozą i jak wskazują komentarze, wielu z nich było niesamowicie zaskoczonych tą decyzją. A jak ona skwitowała ten krok? Tak naprawdę nie zdradziła nam zbyt wiele. Pod zdjęciem napisała jedynie:

Dorotka ! Wracamy do gry
 

Co to oznacza? I czy nowa fryzura jest jedynie serialową stylizacją? Tego nie wiemy. Nie wiedzą tego również fani. Mimo to pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od najwierniejszych spośród nich. Nikt nie ukrywał swojego zaskoczenia.

To zdjęcie jest cudowne i tak dużo pozytywnej energii z niego płynie, że dzień od razu staje się lepszy
Wow, ale zmiana
Ale świetne włosy!
Zupełnie inaczej z tym kolorem włosów

A co wy myślicie o tej metamorfozie? Naszym zdaniem efekt jest fenomenalny!

Więcej o: