Izabella Scorupco pokazała zdjęcie w bikini. To prawdziwa inspiracja! "Wyglądasz jak milion dolarów"

Izabella Scorupco podzieliła się na Instagramie zdjęciem, które zrobiła podczas wypadu do Meksyku. Aktorka zapozowała w bikinki, a swoją świetną formą zachwyciła internautki oraz internautów. - Cały czas wyglądasz, jak dziewczyna Bonda - komentują. Na utrzymanie dobrej formy Izabella Scorupco od lat ciężko pracuje. Jak? Jeden rodzaj treningu jest jej ulubionym.
Zobacz wideo Izabella Scorupco tańczy na własnym weselu

Izabella Scorupco to jedna z najpopularniejszych polskich aktorek, która od lat rozwija swoją karierę za granicą. W 1995 roku zagrała dziewczynę Bonda u boku Pierce'a Brosnana w filmie "Golden Eye" i oczarowała cały świat. Aktorka mieszka na stałe w Stanach Zjednoczonych, gdzie ułożyła sobie życie prywatne. W 2019 roku po raz trzeci wyszła za mąż, za szwedzkiego biznesmena Karla Rosengrena. Izabella Scorupco jest mamą dwójki dzieci z dwóch poprzednich małżeństw: 17-letniego syna Jacoba oraz 23-letniej córki Julii. Ku uciesze fanek i fanów, aktorka jest aktywna na Instagramie i prowadzi swój profil, regularnie dzieląc się z obserwatorkami oraz obserwatorami wybranymi momentami ze swojego życia.

Izabella Scorupco pokazała zdjęcie w bikini. "Cały czas wyglądasz, jak dziewczyna Bonda"

Ostatnio Izabella Scorupco wraz z mężem wybrała się na krótki urlop do Meksyku. Małżeństwo wypoczywa na jachcie pływając wokół wyspy Isla Mujeres. Aktorka opublikowała na swoim instagramowym profilu fotografię zrobioną na jachcie, na której pozuje w czarnym bikini. Choć 4 czerwca Izabella Scorupco świętowała swoje 51. urodziny, trzeba przyznać, że wygląda tak, jakby czas się dla niej zatrzymał. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautek oraz internautów:

Wyglądasz, jak milion dolarów
Piękna!!!
Cały czas wyglądasz, jak dziewczyna Bonda
Królowa
Wyglądasz zjawiskowo
Super figura

- czytamy.

 

Świetna forma aktorki to jednak nie tylko zasługa "dobrych genów". Izabella Scorupco od wielu lat regularnie dba o zwoje zdrowe oraz kondycję fizyczną poprzez zdrową dietę oraz aktywność fizyczną. Ulubionym rodzajem treningu gwiazdy jest Pilates, czyli ćwiczenia łączące w sobie elementy jogi, tai-chi, baletu oraz gimnastyki. Tego rodzaju trening zapobiega kłopotom z kręgosłupem, poprawiając jego stabilność i wpływając na właściwą postawę. Co więcej, ujędrnia ciało i redukuje cellulit, a także wpływa na poprawę krążenia w skórze oraz przyczynia się do poprawy elastyczności i jędrności ciała.

 
Więcej o: