Panna młoda zaskoczyła weselnych gości. Jej wyczyn podzielił internautów. "Mój mąż by wyszedł"

Panna młoda przygotowała nietypową niespodziankę dla swojego wybranka,a jej pomysł podzielił internautów. Podczas gdy jedni uważają to, co zrobiła za urocze, inni mówią, że to koszmar. Jedno jest pewne: takiego zwrotu akcji nikt się nie spodziewał.

Caila Quinn w zeszłym miesiącu wyszła za mąż. Uczestniczka amerykańskiego reality show "The Bachelor" na tę okazję przygotowała coś, co zaskoczyło nie tylko pana młodego, ale również internautów. 

Zobacz wideo Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub?! Enigmatycznie tłumaczy, co się stało
Nie ma słów, by opisać, jak magiczny był ten dzień. Jestem poruszona całą miłością naszych gości, ciężką pracą naszych utalentowanych organizatorów i wyjątkowym czasem z moim najlepszym przyjacielem

- pisała wzruszona panna młoda po ceremonii.

 

Panna młoda przygotowała nietypowy prezent dla pana młodego

Sieć obiegło nagranie z wesela. Okazuje się, że kobieta zatrudniła wokalistów, którzy przebrani za gości, nagle wyłonili się z różnych części zgromadzenia i zaczęli śpiewać "Can't Take My Eyes Off Of You" Frankie Vallie i Four Seasons. Wideo wyświetlono na TikToku prawie milion razy i choć panna młoda wydaje się być zachwycona występem, internauci twierdzą, że pan młody jest wyraźnie zakłopotany. 

Małgorzata Rozenek-Majdan M.Rozenek-Majdan w kostiumie kąpielowym za ponad 700 złotych. Fani podzieleni

Natychmiast bym uciekła 
Chyba bym wskoczyła do oceanu
Mój mąż by wyszedł

- pisały internautki. Całe nagranie dostępne jest TUTAJ.

Izabella Scorupco pokazała zdjęcie w bikini. To prawdziwa inspiracja! 'Wyglądasz jak milion dolarów' (zdjęcie ilustracyjne) Izabella Scorupco pokazała zdjęcie w bikini. To prawdziwa inspiracja! "Wyglądasz jak milion dolarów"

Więcej o: