Jennifer Lopez pokazała zdjęcie z młodszą siostrą. "Obie jesteście takie piękne". Podobne?

Jennifer Lopez podzieliła się obserwatorkami oraz obserwatorami na Instagramie wspólnym zdjęciem z młodszą siostrą. Fotografia robi furofę w mediach społecznościowych, a fanki i fani są zachwyceni urodą obu sióstr Lopez. - Wyglądacie fenomenalnie - komentują. Są do siebie podobne?
Zobacz wideo Jennifer Lopez zmyła makijaż na oczach fanów

Jennifer Lopez jest obecnie jedną z najpopularniejszych kobiet show-biznesu. Gwiazda pochwalić się może milionami fanek oraz fanów na całym świecie. Co więcej, JLo uważana jest również za jedną z najatrakcyjniejszych kobiet, która nieustannie zachwyca swoją urodą oraz fenomenalną formą fizyczną, na którą ciężko pracuje dietą oraz regularnymi treningami. Patrząc na występy Jennifer Lopez oraz zdjęcia i filmiki, które publikuje na swoim Instagramie, można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że czas się dla niej zatrzymał. Mało kto wie, ale Jennifer Lopez ma dwie siostry: starszą  Leslie Lopez oraz młodszą Lyndę Lopez, z którą opublikowała ostatnio zdjęcie na Instagramie.

Jennifer Lopez pokazała zdjęcie z młodszą siostrą. Są do siebie podobne?

Jennifer Lopez świętowała ostatnio 50. urodziny swojej młodszej siostry Lyndy Lopez i z tej okazji podzieliła się na swoim instagramowym profilu wspólną fotografią.  - Moja siostrzyczko… kocham cię… jesteś i zawsze byłaś moją najlepszą przyjaciółką… moim partnerem w zbrodni. Tą, która zawsze celebrowała ze mną dobre momenty i wspierała w trudnych. Jesteś genialnym, lśniącym aniołem na ziemi o czystym sercu i prawdziwie pięknej duszy. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze w życiu, a w twoje urodziny życzę ci spokoju, zdrowia, szczęścia, sukcesu i co najważniejsze… całej miłości, jakiej może zapragnąć twoje serce. Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin - napisała Jennifer Lopez.

 

Pod postem pojawiło się wiele życzeń urodzinowych dla siostry JLo, a także komplementy w kierunku obu pań:

Piękności!
Obie jesteście takie piękne
Zjawiskowe siostry
Perfekcyjne
Wyglądacie fenomenalnie

- czytamy.

Więcej o: