Cezary Żak już tak nie wygląda. Aktor przeszedł metamorfozę

Katarzyna Żak pochwaliła się na swoim Instagramie najnowszym zdjęciem z mężem. Aktor zdecydował się niedawno zapuścić zarost. - Panu Cezaremu dobrze z bródką - piszą pod zdjęciem fani aktora.

Cezary Żak to niewątpliwie jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorów. Jest doskonale znany widzom takich produkcji, jak "Miodowe lata" czy "Ranczo". Prywatnie aktor od wielu lat związany jest z aktorką Katarzyną Żak, z którą ma dwie córki. To właśnie jego żona opublikowała niedawno na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które przykuło uwagę wielu fanów aktorskiej pary.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady rodziców:

Cezary Żak przeszedł metamorfozę. Jak teraz wygląda?

Na najnowszym zdjęciu widzimy pana Cezarego w zupełnie nowym wydaniu. Aktor zdecydował się niedawno zapuścić zarost. - Właśnie wchodzimy na scenę. Dziś gramy „Serca na odwyku" w moim rodzinnym mieście... Toruniu. Pozdrawiam wszystkich torunian - napisała pod postem Katarzyna Żak. 

 

"Panu Cezaremu dobrze z bródką"

Pod zdjęciem aktorskiej pary pojawiło się mnóstwo komentarzy. Uwagę fanów przykuł głównie zarost pana Cezarego. 

O, jak pięknie z zarostem!
Fajna broda, super!
Super para! Panu Cezaremu dobrze z bródką

- czytamy pod zdjęciem. Co ciekawe, pojawiły się także porównania do innego artysty. - Cezary wygląda jak Demis Rousos - napisała jedna z fanek. 

Cezary Żak - kariera

Cezary Żak jest absolwentem wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej, którą ukończył w 1985 roku. Jego debiutem teatralnym była rola w sztuce Wrocławskiego Teatru Współczesnego „Panna Tutli Putli" na podstawie utworu Stanisława Ignacego Witkiewicza. W 1993 roku został wyróżniony nagrodą dla młodych aktorów, przyznawaną przez wrocławskie Towarzystwo Przyjaciół Teatru. Ogromną popularność zdobył dzięki roli Karola Krawczyka, w kultowym już serialu „Miodowe lata". Później zagrał również w kontynuacji serialu nazwanej „Całkiem nowe lata miodowe". 

Może cię także zainteresować:

Więcej o: