Sarah Jessica Parker po latach wróciła do kawalerki Carrie Bradshaw. "Jestem podekscytowana i przerażona"

"Znajdujemy się na tej ulicy o nazwie Perry w noc, zanim wszystko zacznie się od nowa" - napisała Sarah Jessica Parker w podpisie zdjęcia słynnej kawalerki Carrie Bradshaw, bohaterki kultowego "Seksu w wielkim mieście"

Sarah Jessica Parker niedawno podzieliła się ze swoimi obserwatorami zdjęciami kultowego budynku, w którym znajdowało się mieszkanie Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście". To właśnie pod tę werandę przyjeżdżają ludzie z całego świata, żeby zrobić sobie zdjęcie "na Carrie". 

 

Sarah Jessica Parker odwiedziła kawalerkę Carrie Bradshaw

Aktorka znalazła się przed drzwiami miejsca, w którym wszystko się zaczęło podczas nocnego spaceru i nazwała ten moment "czystym zbiegiem okoliczności". Zaznaczyła przy tym, że następnego dnia rozpocznie się praca na planie nowego odcinka serialu

Zobacz wideo Drink, który pasuje do każdej szminki
MPK, zaczynamy. Jestem podekscytowana i przerażona

- wywołała producenta wykonawczego "Seksu w wielkim mieście", Michaela Patricka Kinga.

Sarah Jessica Parker odwiedziła mieszkanie CarrieSarah Jessica Parker odwiedziła mieszkanie Carrie sarahjessicaparker/Instagram/screenshot

Sarah Jessica Parker, Cynthia Nixon i Krisitin Davis już niedługo powrócą na ekrany w produkcji "And Just Like That", czyli kolejnej części "Seksu w wielkim mieście". Odrodzenie 10-odcinkowego HBO Max zostało ogłoszone na początku tego roku za pomocą zwiastuna zamieszczonego na profilu na Instagramie aktorki. W serialu zabraknie jednak uwielbianej przez widzów Samanthy, czyli Kim Cattrall. Gwiazda nie podpisała umowy z producentami. 

 
Więcej o: