Daniel Martyniuk pokazał zdjęcie córki. Wnuczka Zenka rośnie jak na drożdżach! Podobna do dziadka?

Na Instagramie Daniela Martyniuka pojawiło się zdjęcie, które rozczuliło fanów. Mała dziewczyna w czerwonej sukni zrobiła furorę w sieci. Wnuczka Zenka rośnie jak na drożdżach! Czy kryzys rodzinny Martyniuków został zażegnany?

W ostatnim czasie Daniel Martyniuk był osobą o której mówił cały internet.  Syn króla disco, Zenona Martyniuka, powoli wychodzi na prostą. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie córki, które poruszyło wszystkich fanów. Podobna do dziadka?

Zobacz wideo Zenek o relacjach rodzinnych: "Wszystko się poukładało. Każda rodzina ma gorsze momenty"

Daniel Martyniuk chwali się zdjęciem córki. Czy Laura odziedziczyła urodę po Zenku?

Syn Zenona Martyniuka stara się na nowo poukładać swoje życie. Mimo wszystko to jego córka zwykle robi największą furorę w medialnych nagłówkach. Fani doszukują się w niej podobieństwa do sławnego dziadka, który zawsze ciepło wypowiada się na temat wnuczki, Laury. Co ciekawe, jej imię stało się podobno spuścizną po znanej piosence króla polskiego disco. „Oh la la, pamiętam twoje imię Laura" – znacie to?  Nie da się nie zanucić. Tymczasem na Instagramie Daniela Martyniuka właśnie pojawiło się nowe zdjęcie, które rozczuliło fanów.

Daniel Martyniuk Martyniuk zabrał córeczkę na spacer. Laura jest bardzo podobna do mamy

 

Mała dziewczynka, ubrana w piękną czerwoną suknię wygląda przeuroczo. Na delikatnych falbankach widzimy szczeniaczki, które są dla Laury największym centrum zainteresowania. Niedawno okazało się, że relacja Zenka i jego wnuczki stanęła pod znakiem zapytania. Po burzliwym rozwodzie Daniela z Eweliną Golczyńską kontakty z rodziną Martyniuków  były mocno ograniczone. Na szczęście po opadnięciu wszelkich emocji, wszystko wróciło do normy. Od tego czasu syn króla disco regularnie dzieli się z obserwatorami stopklatkami z najpiękniejszych chwil spędzanych w rodzinnym gronie, a Laura, ku uciesze fanów, stała się stałą bywalczynią Instagrama.

Daniel Martyniuk Daniel Martyniuk usłyszał kolejny wyrok. Tym razem za znieważanie policjantów

A wy co myślicie? Podobna do dziadka? Być może już wkrótce będziemy nucić piosenki o niej? Czas pokaże! 

Więcej o: