Romans Bogusława Lindy sprzed lat. Mało kto wie, z kim był związany. To koleżanka z planu

Bogusław Linda przed laty był związany z Katarzyną Chrzanowską, którą poznał na planie serialu "Crimen". Między aktorami narodziło się uczucie, a znajomi pary podejrzewali, że ich ślub jest tylko kwestią czasu.

Bogusław Linda to niewątpliwie jeden z najbardziej znanych i lubianych polskich aktorów, który stworzył wiele niezapomnianych kreacji filmowych. Grał w popularnych polskich produkcjach, takich jak "Psy", "Pitbull nowe porządki" czy "Pan Tadeusz". Od lat związany jest z fotografką i modelką Lidią Popiel, z którą ma córkę Aleksandrę. Obecnie mało kto chyba pamięta, że przed laty Linda związany był z pewną aktorką.

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady rodziców:

Romans Bogusława Lindy sprzed lat 

Bogusław Linda był związany z Katarzyną Chrzanowską, którą poznał na planie serialu "Crimen" pod koniec lat osiemdziesiątych. Między aktorami narodziło się uczucie, a ich związek wydawał się bardzo udany. Plotkowano nawet, że ślub aktorskiej pary jest tylko kwestią czasu. 

Miłość przerwał wyjazd aktorki do Francji. Linda bardzo to przeżył i co istotne próbował ratować związek. Wraz ze znajomymi wybrał się nawet do Paryża, by spotkać się z Chrzanowską. Aktor musiał jednak pogodzić się z porażką. Była dziewczyna przedstawiła mu swojego narzeczonego. 

Katarzyna Chrzanowska - kariera

Po wyjeździe z Polski początkująca artystka rozpoczęła naukę w paryskim Konserwatorium Teatralnym. I to właśnie w stolicy Francji poznała swojego przyszłego męża - Piotra Niemkiewicza. Mężczyzna był w tym czasie właścicielem firmy, która zajmowała się konserwacją paryskich zabytków. Para szybko się pobrała. Owocem ich miłości są dwie córki - Stefania i Celina. 

Katarzyna Chrzanowska, która obecnie mieszka w Hiszpanii, w latach dziewięćdziesiątych była jedną z najpopularniejszych polskich aktorek. Wiele osób pamięta ją z serialu "Adam i Ewa", w którym wcieliła się w postać tytułowej Ewy. W ostatnim czasie jednak rzadko pojawia się na ekranach. Aktorka usunęła się w cień po ogromnej tragedii osobistej. Jej mąż Piotr Niemkiewicz zginął na jej oczach w trakcie nurkowania. Do tragicznego zdarzenia doszło w 2002 roku w czasie wakacji, które para spędzała w Grecji. 

Katarzyna ChrzanowskaKatarzyna Chrzanowska wikimedia commons/Foksal

Może cię także zainteresować:

Więcej o: