Magda Gessler wspomina romans ze znanym aktorem. Kim jest? "Potrafiłam go zaskoczyć"

Magda Gessler niedawno wydała autobiografię. Chociaż o niektórych historiach z jej życia plotkowano od dawna, to ostateczne ich potwierdzenie w książce, może zadziwić nawet jej fanów. Znana restauratorka odniosła się do gorącego romansu z jednym z polskich aktorów. Wyznała, że młodszego o 20 lat partnera potrafiła naprawdę zaskoczyć, a on wziął dla niej udział w bójce.

Magda Gessler wydała autobiografię. W historii swojego życia szczerze opowiada o burzliwych związkach, przelotnych romansach i wielkich miłościach. Gwiazda nie szczędziła ciekawostek, które mogą budzić duże zaskoczenie czytelników. Jedną z nich, jest związek ze znanym polskim aktorem, z którym dzieliło ją 20 lat różnicy. Mimo, że Restauratorka kilka lat temu opowiedziała o tym romansie, jako gość internetowego show, to historia nadal budziła wątpliwości. Aktor, który "wcielił się w rolę papieża" zaprzeczał plotkom, a sama Magda Gessler zarzucała mu, że celebryta ich historii się wstydzi. Tym razem rozwiała wątpliwości. 

Zobacz wideo Najpopularniejszy youtuber w Polsce i... Europie?! Gwiazdy o gwiazdach - czyli tym razem o Frizie

Magda Gessler o romansie ze znanym aktorem. Kim był wybranek restauratorki?

Magda Gessler po raz pierwszy rozpaliła ciekawość fanów, kiedy w 2013 roku pojawiła się w internetowym talk-show "20m2 Łukasza". Wtedy z sentymentem wspominała romans, z młodszym o 20 lat od niej polskim aktorem. Uczucia miało wybuchnąć między nimi w 2002 roku i trwać jedynie trzy miesiące. Kiedy Youtuber wprost spytał, czy Magda Gessler spotykała się z Piotrem Adamczykiem, gwiazda potwierdziła przypuszczenia i wybuchła śmiechem. Na pytanie, dlaczego przestali się spotykać, odpowiedziała:

Zapytaj Piotra.

Ciekawie odniosła się w swojej wypowiedzi do usposobienia aktora. Restauratorka określiła go mianem delikatnego mężczyzny, którego spokoju nie należy burzyć. Dodała również z uśmiechem:

Coś po tym filmie z Papieżem mu zostało w środku, bo nie miał poczucia humoru

Uznała, że aktor wstydzi się obecnie "tego co robił", dlatego unika celebrytki, mimo, że ta próbowała wyciągnąć do niego dłoń na zgodę. Takie informacje otrzymaliśmy kilka lat temu. Dziś o niezwykłej relacji, która łączyła tych dwoje, możemy dowiedzieć się za sprawą autobiografii Magdy Gessler. 

Magda Gessler w swojej autobiografii odniosła się do romansu z Piotrem Adamczykiem

Magda Gessler po latach znów zaskoczyła szczerym wyznaniem. W przeciwieństwie do jej byłego partnera, jak twierdzi, nie wstydzi się uczucia, które ich łączyło. Mimo, że wiele osób nadal miało wątpliwości, czy ich relacja była prawdziwa, gwiazda kontynuuje swoje wspomnienia, nie omijając pikantnych szczegółów. W jej nowej książce możemy przeczytać m.in o tym, jak wyglądały ich spotkania i początki kariery młodego aktora. Gwiazda twierdzi, że oboje potrzebowali wtedy miłości. 

Oboje znajdowaliśmy się akurat w takim momencie życia, że bardzo potrzebowaliśmy miłości

Okazuje się, że aktor za swoje ciężko zarobione pieniądze, postanowił kupić mieszkanie w pobliżu kultowej restauracji "U Fukiera". Ich relacja krążyła między mieszkaniem, restauracją a teatrem, w którym grał rzekomy Piotr Adamczyk. Jak twierdzi, taka forma spotkań zapewniała im dyskrecję, mimo, że fotoreporterzy wykonali w przeszłości kilka wspólnych zdjęć i nie obyło się bez medialnego echa. 

Nasz romans wywołał sensację, a dobrym miernikiem jej skali było niewyobrażalne zainteresowanie mediów. (...) Na szczęście dzięki gaży za ów nowy, niezwykle kasowy film mógł pozwolić sobie na kupno małego mieszkania niedaleko Starego Miasta. Mieliśmy stamtąd kilometr do Fukiera, mieszkania Aktora i teatru, w którym wtedy grał. Zapewniało nam to względną dyskrecję i kosztowało mniej czasu, stresu i zdrowia

Magda Gessler wspomina bójkę o jej względy! Wziął w niej ponoć udział młody, polski aktor

To nie koniec rewelacji, o burzliwej relacji tej dwójki. Magda Gessler w swojej książce umieściła jeszcze wiele ciekawych wątków, m.in związanych z wcześniej wspomnianym aktorem. Kiedy w 2013 roku udzieliła kontrowersyjnego wywiadu u Łukasza Jakóbiaka w serwisie YouTobe, udało się również dowiedzieć, że obecnie celebryta ma wspólne interesy z byłym narzeczonym Magdy Gessler, który jest jego wrogiem. Mężczyźni ponoć prowadzą razem restaurację. Restauratorka w swojej książce uchyliła szerszego rąbka tajemnicy i wspomniała nawet o bójce między mężczyznami! Poszło o serce znanej kucharki. Niestety, był to koniec intymnej relacji z aktorem, ponieważ pojedynek zwyciężył jego rywal, który był kelnerem.

Urokliwa sielanka z Aktorem zakończyła się równie niespodziewanie i filmowo, jak się zaczęła (...) któregoś wieczora natknęliśmy się na Kelnera(...) a moje koguciki – przepraszam: dwóch rycerzy aspirujących do zdobycia mojego serca – postanowiły rozstrzygnąć spór między sobą i kwestię pierwszeństwa w spektakularny i definitywny sposób – pojedynkiem na pięści. Ostatecznie zwycięsko z tej rywalizacji wyszedł Kelner, a dla Aktora porażka była chyba tak nieznośna, że tego wieczora ostatecznie zakończyliśmy wszelkie relacje intymne, a nawet znajomość.

-wspomina.

Magda Gessler obecnie nie żywi urazy do żadnego z panów, a do całej sytuacji podchodzi z humorem i życzliwością. Nieudaną relację określa mianem "urokliwej", a winę za niedopasowanie zrzuca na swój niewątpliwie ognisty temperament. Zdradza również, że zaskakiwała swojego młodszego kochanka. 

Chyba się nie spodziewał, że przyjdzie mu zmierzyć się z kobietą tak pełną energii, która nigdy nie zastanawiała się dwa razy, jeśli przyszedł jej do głowy jakiś pomysł. A naprawdę potrafiłam go zaskoczyć

Przeczytacie książkę Magdy Gessler? Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz nas wszystkich zaskoczy. 

 
Więcej o: