Małgorzata Rozenek w hitowej stylizacji. Sandały za 150 zł podzieliły fanów. "Opadła mi kopara"

Małgorzata Rozenek-Majdan swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie zrobiła prawdziwą furorę. Gwiazda zachwyciła woją stylizacją oraz tym, jak się w niej prezentowała. Sandały, które założyła to jeden z największych hitów tego lata! - Zbyt dobrze Pani wygląda - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan na lotnisku. Jej stylizacja podzieliła fanów

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z całą rodziną przebywa obecnie w Meksyku, a relacją z wyjazdu dzieli się na swoim instagramowym profilu, gdzie zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów. Nie da się ukryć, że dla wielu obserwatorek, Małgorzata Rozenek jest ogromną inspiracją w kwestach mody, a pod publikowanymi przez nią zdjęciami często pojawiają się pytania o poszczególne elementy garderoby, które ma na sobie. Nie inaczej jest i tym razem. Swoim ostatnim zdjęciem żona Radosława Majdana zrobiła prawdziwą furorę. 

Ewa FarnaEwa Farna poruszyła ważny dla kobiet temat: To nie jest bliska mi postawa. Post wywołał burzę

Małgorzata Rozenek w hitowej stylizacji z modnymi sandałami za 150 zł. Internautki zachwycone: Jennifer Lopez?

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się ze swoimi instagramowymi obserwatorkami oraz obserwatorami nową fotografią, na której zapozowała w modnym, czarnym kombinezonie marki Miss Selfridge, który jak sama przyznała w komentarzach, kosztował mniej niż 150 zł. Do tego założyła sandały, które w tym sezonie są jednym z większych trendów, jednak wzbudzają wśród kobiet skrajne emocje, co widać było również po komentarzach pod postem Małgorzaty Rozenek-Majdan. - Skąd buty? - dopytywały zachwycone internautki. - Okropne te buty - pisały inne. Otóż pod postem gwiazda odpowiedziała, że buty pochodzą ze strony DeeZee. Aktualnie w ich ofercie znajduje się bardzo podobny model, jednak bez ozdobnych, złotych klamerek i kosztuje 149,99zł.

 

Natalia Siwiec zdradza sekret swojej diety. 'Jem jak szalona'Natalia Siwiec zdradza sekret swojej diety. "Jem jak szalona", "I nawet czasem ugryzę kebaba"

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy i komplementów w stronę Małgorzaty Rozenek:

Gośka, właśnie opadła mi kopara
W pierwszym momencie myślałam, że to Victoria Beckham
Cudowny zestaw kolorystyczny w tle, a pierwszy plan zapiera dech. Piękna z Pani kobieta
Jennifer Lopez???
Idealna, uwielbiam Cię. Klasa sama w sobie!
Zbyt dobrze Pani wygląda. Nie zazdroszczę, bo wiem ile pracy i samozaparcia to wymaga. Ale podziwiam
Pięknie, jak zawsze, po prostu ogień

- czytamy.

Więcej o: