Małgorzata Rozenek w hitowej stylizacji. Sandały za 150 zł podzieliły fanów. "Opadła mi kopara"

Małgorzata Rozenek-Majdan swoim najnowszym zdjęciem na Instagramie zrobiła prawdziwą furorę. Gwiazda zachwyciła woją stylizacją oraz tym, jak się w niej prezentowała. Sandały, które założyła to jeden z największych hitów tego lata! - Zbyt dobrze Pani wygląda - czytamy w komentarzach.
Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan na lotnisku. Jej stylizacja podzieliła fanów

Małgorzata Rozenek-Majdan wraz z całą rodziną przebywa obecnie w Meksyku, a relacją z wyjazdu dzieli się na swoim instagramowym profilu, gdzie zgromadziła już ponad 1,4 mln obserwatorek i obserwatorów. Nie da się ukryć, że dla wielu obserwatorek, Małgorzata Rozenek jest ogromną inspiracją w kwestach mody, a pod publikowanymi przez nią zdjęciami często pojawiają się pytania o poszczególne elementy garderoby, które ma na sobie. Nie inaczej jest i tym razem. Swoim ostatnim zdjęciem żona Radosława Majdana zrobiła prawdziwą furorę. 

Małgorzata Rozenek w hitowej stylizacji z modnymi sandałami za 150 zł. Internautki zachwycone: Jennifer Lopez?

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się ze swoimi instagramowymi obserwatorkami oraz obserwatorami nową fotografią, na której zapozowała w modnym, czarnym kombinezonie marki Miss Selfridge, który jak sama przyznała w komentarzach, kosztował mniej niż 150 zł. Do tego założyła sandały, które w tym sezonie są jednym z większych trendów, jednak wzbudzają wśród kobiet skrajne emocje, co widać było również po komentarzach pod postem Małgorzaty Rozenek-Majdan. - Skąd buty? - dopytywały zachwycone internautki. - Okropne te buty - pisały inne. Otóż pod postem gwiazda odpowiedziała, że buty pochodzą ze strony DeeZee. Aktualnie w ich ofercie znajduje się bardzo podobny model, jednak bez ozdobnych, złotych klamerek i kosztuje 149,99zł.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy i komplementów w stronę Małgorzaty Rozenek:

Gośka, właśnie opadła mi kopara
W pierwszym momencie myślałam, że to Victoria Beckham
Cudowny zestaw kolorystyczny w tle, a pierwszy plan zapiera dech. Piękna z Pani kobieta
Jennifer Lopez???
Idealna, uwielbiam Cię. Klasa sama w sobie!
Zbyt dobrze Pani wygląda. Nie zazdroszczę, bo wiem ile pracy i samozaparcia to wymaga. Ale podziwiam
Pięknie, jak zawsze, po prostu ogień

- czytamy.

Więcej o: