Ekspertka od etykiety surowo o Jill Biden podczas spotkania z księżną Kate. Złe buty to dopiero początek

Kate Middleton i pierwsza dama USA Jill Biden spotkały się podczas wizyty pary prezydenckiej w Wielkiej Brytanii. Najpierw razem pojawiły się w Akademii Connor Downs, a później wzięły udział w dyskusji przy okrągłym stole. Ich wygląd i zachowanie podczas spotkania oceniła ekspertka od etykiety Aleksandra Pakuła.

W Wielkiej Brytanii obecnie trwa szczyt G7. Wydarzenie to było okazją do zorganizowania pierwszego spotkania Joe i Jill Bidenów z rodziną królewską. Jako pierwsze spotkały się Kate Middleton i Jill Biden. Najpierw razem pojawiły się w Akademii Connor Downs, a później wzięły udział w dyskusji przy okrągłym stole, gdzie rozmawiały na temat edukacji, sytuacji kobiet i dzieci. Nie tylko ich zachowanie podczas wizyty było szeroko komentowane w mediach, ale również stroje. Jak ocenia ekspertka od etykiety Aleksandra Pakuła, Jill Biden popełniła wiele błędów.

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Jill Biden skrytykowana przez ekspertkę od etykiety

Aleksandra Pakuła, etykietę oraz zasady savoir-vivre zna jak własną kieszeń. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała wpis, w którym wyjaśnia, jakie błędy popełniła pierwsza dama USA podczas spotkania z Kate Middleton. Na początku zauważyła, że Jill Biden wybrała buty nieodpowiednie do okazji. 

Jill Biden ma buty z odkrytą piętą. Wyobraźcie sobie, że Joe wybiera sandałki

- napisała. Następnie podkreśliła, że również sposób, w jaki siedzi żona prezydenta USA jest nieelegancki. 

DLOLO Magda Gessler wspomina romans ze znanym aktorem. Kim jest? "Potrafiłam go zaskoczyć"

Jill Biden ma nogę założoną na nogę. Nie jest to eleganckie

- stwierdziła. Niestosowności było więcej, chociaż nie wszystkich dało się uniknąć.

Plaster na nodze nie jest błędem. Opatrunki, rany, choroby skórne etc. nie są powodem do wstydu. Ja pewnie wybrałabym w takiej sytuacji plasterek przezroczysty, ale to tylko kwestia mojej preferencji. Podkreślam – nie jest to błąd. Tak jak błędem nie są widoczne zmiany, żylaki i podobne

- podkreśliła ekspertka i dodała, że również organizatorzy przyjęcia nie postarali się należycie, bo obrus na stole jest pognieciony.

Ekspertka od etykiety oceniła Jill BidenEkspertka od etykiety oceniła Jill Biden aleksandrapakulapl/Instagram/Screenshot

Małgorzata Rozenek w hitowej stylizacji. Sandały za 150 zł podzieliły fanów. 'Opadła mi kopara' (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Rozenek w hitowej stylizacji. Sandały za 150 zł podzieliły fanów. "Opadła mi kopara"

Więcej o: