Ekspertka od etykiety surowo o Jill Biden podczas spotkania z księżną Kate. Złe buty to dopiero początek

Kate Middleton i pierwsza dama USA Jill Biden spotkały się podczas wizyty pary prezydenckiej w Wielkiej Brytanii. Najpierw razem pojawiły się w Akademii Connor Downs, a później wzięły udział w dyskusji przy okrągłym stole. Ich wygląd i zachowanie podczas spotkania oceniła ekspertka od etykiety Aleksandra Pakuła.

W Wielkiej Brytanii obecnie trwa szczyt G7. Wydarzenie to było okazją do zorganizowania pierwszego spotkania Joe i Jill Bidenów z rodziną królewską. Jako pierwsze spotkały się Kate Middleton i Jill Biden. Najpierw razem pojawiły się w Akademii Connor Downs, a później wzięły udział w dyskusji przy okrągłym stole, gdzie rozmawiały na temat edukacji, sytuacji kobiet i dzieci. Nie tylko ich zachowanie podczas wizyty było szeroko komentowane w mediach, ale również stroje. Jak ocenia ekspertka od etykiety Aleksandra Pakuła, Jill Biden popełniła wiele błędów.

Zobacz wideo Księżna Kate spróbowała swoich sił w muzyce elektronicznej. William pękał ze śmiechu

Jill Biden skrytykowana przez ekspertkę od etykiety

Aleksandra Pakuła, etykietę oraz zasady savoir-vivre zna jak własną kieszeń. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała wpis, w którym wyjaśnia, jakie błędy popełniła pierwsza dama USA podczas spotkania z Kate Middleton. Na początku zauważyła, że Jill Biden wybrała buty nieodpowiednie do okazji. 

Jill Biden ma buty z odkrytą piętą. Wyobraźcie sobie, że Joe wybiera sandałki

- napisała. Następnie podkreśliła, że również sposób, w jaki siedzi żona prezydenta USA jest nieelegancki. 

Jill Biden ma nogę założoną na nogę. Nie jest to eleganckie

- stwierdziła. Niestosowności było więcej, chociaż nie wszystkich dało się uniknąć.

Plaster na nodze nie jest błędem. Opatrunki, rany, choroby skórne etc. nie są powodem do wstydu. Ja pewnie wybrałabym w takiej sytuacji plasterek przezroczysty, ale to tylko kwestia mojej preferencji. Podkreślam – nie jest to błąd. Tak jak błędem nie są widoczne zmiany, żylaki i podobne

- podkreśliła ekspertka i dodała, że również organizatorzy przyjęcia nie postarali się należycie, bo obrus na stole jest pognieciony.

Ekspertka od etykiety oceniła Jill BidenEkspertka od etykiety oceniła Jill Biden aleksandrapakulapl/Instagram/Screenshot

Więcej o: