Kasia Cichopek pochwaliła się metamorfozą: "Zgubiłam już 6 kg". Fanki: "Ale figura!"

Katarzyna Cichopek wrzuciła na swój instagramowy profil zdjęcie w stroju sportowym i pochwaliła się swoim obserwatorkom i obserwatorom, że w ostatnim czasie schudła 6 kilogramów. - Ale figura! Brawo! - czytamy w komentarzach pod postem.
Zobacz wideo Katarzyna Cichopek pokazała, jak robi makijaż

Katarzyna Cichopek jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie zgromadziła ponad 449 tys. obserwatorek i obserwatorów. Na swoim profilu aktorka regularnie dzieli się różnymi zdjęciami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Nie da się ukryć, że Kasia Cichopek jest dla wielu obserwujących ją kobiet inspiracją, a te często interesują się nie tylko stylizacjami, w których pokazuje się aktorka, lecz dopytują także o sposoby pielęgnacji, makijaż czy o to, jak gwiazda dba o swoją sylwetkę. 

Małgorzata Rozenek w hitowej stylizacji. Sandały za 150 zł podzieliły fanów. 'Opadła mi kopara' (zdjęcie ilustracyjne) Małgorzata Rozenek w hitowej stylizacji. Sandały za 150 zł podzieliły fanów. "Opadła mi kopara"

Katarzyna Cichopek pochwaliła się metamorfozą swojej sylwetki: "Zgubiłam już 6 kg"

Na ostatniej prostej przed wakacjami, Kasia Cichopek postanowiła podzielić się z obserwatorkami i obserwatorami na Instagramie swoją metamorfozą. Otóż aktorka poinformowała, że od stycznia dzięki regularnym treningom oraz zdrowemu odżywianiu, schudła 6 kilogramów. Udostępniła zdjęcie, na którym pozuje w dopasowanym stroju sportowym, a w opisie posta napisała:

Jak tam Wasza forma na lato? Ja cisnę. Jeszcze 100% formy nie ma, ale i tak od stycznia zgubiłam już 6 kg. Oprócz treningów i diety stosuję jeszcze suplementację (...). Nigdy nie jest za późno, żeby zrobić pierwszy krok.

Jennifer Lopez pokazała zdjęcie z młodszą siostrą. 'Obie jesteście takie piękne' (zdjęcie ilustracyjne) Jennifer Lopez pokazała zdjęcie z siostrą. "Obie jesteście takie piękne". Podobne?

 

Internautki oraz internauci od razu zareagowali na opublikowaną fotografię, a pod postem pojawiło się wiele komentarzy oraz komplementów w kierunku aktorki:

Jak super <3 brawo. To u mnie formy jeszcze nie ma
Kasiu, ślicznie wyglądasz
Super, jak super modelka
Ma Pani piękną figurę zapewne wypracowaną ciężka pracą
Ale figura! Brawo!
Pani Kasiu! Świetnie Pani wyglada!

- czytamy na Instagramie.

Więcej o: